Loď se potápí a SBD Krušnohor utíká jako první.Správce odpojil přívod vody do paneláku v Janově.

Vložil JaVa, 26. Říjen 2017 - 10:52 ::

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Vlastník jednotky (bez ověření), 27. Říjen 2017 - 11:13

  http://www.sbdkrusnohor.cz/ jsou profesionálové!

  Vložil Družstevník (bez ověření), 27. Říjen 2017 - 11:35

  SBD Krušnohor je největším bytovým družstvem v republice, které zajišťuje cenově dostupné, kvalitní a spokojené bydlení pro více než 20 tisíc bydlících v Mostě, městě hornických tradic. Jsme spokojeni se správou našeho bytového družstva, které aktivně prosazuje legislativní změny k zajištění kvalitního bydlení bez muslimských migrantů a jiných nepřizpůsobivých. Naše družstvo sjednocuje, vyvolává pozitivní náladu a intenzivně bojuje s hulváty a flákači, kteří v životě nesáhli na práci a dostávají dávky vyšší než je mzda nás pracujících lidí. Tvrdě a důrazně potírá neplatiče z řad asociálních spoluobčanů a ve spolupráci s domovními výbory řeší problémy nás bydlících. Jsme rádi za to, že náš dům spravuje SBD Krušnohor a všem nepřejícným sluníčkám z Prahy vzkazujeme, aby nám slušným pracujícím lidem nebrali klid na práci a na bydlení!

  Vložil Policistka (bez ověření), 26. Říjen 2017 - 11:30

  Jedno je jisté: Podané trestní oznámení bude odloženo. Buď s odůvodněním, že žádná škoda nevznikla, nebo s odůvodněním, že se jedná o občanskoprávní záležitost.

  Vložil TN. (bez ověření), 26. Říjen 2017 - 11:05

  Ale samozřejmě za správu domu a různé úkony si od SVJ berou peníze dál, protože mají kontrolu nad bankovním účtem…

  Toto je mimochodem neřešitelné, v článku se sice píše, že jeden prázdný panelák se bude bourat, ale jde o panelák ve vlastnictví jedné firmy. Dům ve vlastnictví desítek lidí (SVJ) jentak zlikvidovat nejde, když spousta majitelů je nekontaktních, často Izraelců, Rusové a Ukrajinci, kteří byty kupují kvůli trvalému pobytu, nebo na investici. Dům by se nejprve musel zcelit, aby měl tolik majitelů, kolik by pak s likvidací vyslovilo souhlas.

  Vložil TN. (bez ověření), 26. Říjen 2017 - 11:32

  Když se podíváte do katastru, obec Litvínov, číslo LV 1221, zjistíte, že skoro nikdo z vlastníků na adrese nebydlí. Po podrobnější lustraci nicméně lze zjistit, že SBD Krušnohor už v domě nefiguruje, v loňském a letošním roce všechny svoje byty rozprodali vesměs bílým koňům, někteří jsou v exekucích. Podle rejstříku Krušnohor odstoupil z funkce pověřeného vlastníka v květnu 2016 – https://or.justice.cz/…pis-sl-firma?…, nastoupila fima Lion Financial, která to po roce také vzdala a teď je předsedkyní nějaká paní – mimochodem nechápu, jak mohlo dojít k volbě, když měli podle článku na iDnes na schůzi přijít jen dva majitelé. Zajímalo by mě, kdo reálně za situaci nese odpovědnost, je jasné, že dům vybydleli Romové, ale Krušnohor byl celou dobu statutárem a správcem, to o tom nevěděl? Nebo jim to bylo jedno, dokud mu lidé platili poplatky? A když už šel dům do kytek a hrozil konkurz, kdy by Krušnohor musel coby většinový vlastník hradit věřitelům dluhy ve výši svého spoluvlastnického podílu, vzdali se funkce a urychleně rozprodali svoje byty. Co je tohle za odpovědnost? A pak tito družstevní šašci vymýšlejí „řešení“ http://www.portalsvj.cz/…-fondu-oprav#… , http://www.portalsvj.cz/…u-dobu-stari , https://mostecky.denik.cz/…0170713.html , přitom Krušnohor tuto situaci vlastně vyvolal a dlouhodobě akceptoval.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".