Vložil Tomáš Neugebauer. (bez ověření), 16. Červenec 2021 - 12:44

Uvedl jsem, že na vaše vulgární nesmysli nebudu reagovat. Ale musím učinit výjimku, neboť jste se tak ztrapnil, že je mi vás až líto.

Úroveň vašich právních znalostí je velmi malá a doháníte ji vulgaritou. To není žádné tajemství. Ale že je tak nízká, to jsem opravdu nečekal.

Uvedením, že vyhláška č. 85/1978 Sb. je již 27 let neúčinná jste se opravdu zcela ztrapnil (zrušena bude k 30. 6. 2022 a tím se stane neúčinná). Prokázal jste, že vaše znalosti práva jsou víc než mizerné!

Vím, že ve vašem případě je to házení perel sviním, ale přesto vám vysvětlím, jak to doopravdy je.

Paragrafem 6c odst. 1 písm. a) zákona č. 174/1968 Sb. je organizacím a podnikajícím fyzickým osobám stanovena povinnost ve STANOVENÝCH případech zajistit při uvádění do provozu a při provozování vyhrazených technických zařízení bezpečnostní opatření a provedení prohlídek, revizí a zkoušek. Pro vyhrazená plynová zařízení jsou stanovenými případy, případy uvedené ve stále platné vyhlášce č. 85/1978 Sb. Pro výchozí revize platí stále účinný § 6 uvedené vyhlášky.

Takže přestaňte urážet. Mýlíte se. Zajištění provedení vstupní revize je součástí provedení zakázky dodavatelem. On tak dokládá, že jím předané zařízení vyhovuje stanoveným požadavkům, nikoliv, že provozovatel si kontroluje, že jemu předané zařízení jim vyhovuje.

Nejsem přesvědčen, že vy to pochopíte, ale tak to do 30. června 2022 opravdu je!

Takže konec diskuse. Platí, že VÝCHOZÍ REVIZI VYHRAZENÉHO PLYNOVÉHO ZAŘÍZENÍ ZAJIŠŤUJE DODAVATEL A REVIZNÍ ZPRÁVU O NI PŘEDÁ PROVOZOVATELI V RÁMCI PŘEDÁNÍ ZAŘÍZENÍ DO PROVOZU.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.