SVJ Mikulandská 4

Adresa webových stránek

E-mail

mikulandska4 (zavináč) gmail.com

Obec

Praha 1

Poznámka

Vložil SVJ Mikulandská 4, 14. Prosinec 2013 - 12:43

Dobrý den, rád bych se s vámi podělil o jednu děsnou zkušenost:

V pátek 13.12. mezi 11–12:00 se na našem majetku MČ Praha 1 dopustila brutálního vandalismu a pokusu o krádež. Na místo jsem hned přivolal policii ČR a udal pachatele. Předběžně byla na místě vyčíslena škoda 10.000,–Kč. (bude to nakonec o dost víc) Vandalismus je zcela patrný (kompletně jsou zničeny všechny vzrostlé vistárie), pokus o krádež byla prokázána. Dělník si chtěl naše vistárie vzít s sebou. Jen díky zásahu jedné paní z domu je nechal na místě. Je naprosto neuvěřitelné, s jak hlubokými morálními poklesky se můžeme u úředníků na Praze 1 setkat. Takto hanebný, nelidský, bezohledný, ohavný čin úředníků MČ Praha 1 již nebudeme omlouvat ani tolerovat.

Hned v pátek mi z domu volalo mnoho lidí a se zděšením mi oznamovali, co se stalo. Nemohu zde vůbec uvádět, jak úředníky v rozčílení pojmenovávali…

Pavel Hradecký – předseda SVJ Mikulandská 4, www.mikulandska4.cz

Vložil evika (bez ověření), 14. Prosinec 2013 - 14:01

Evidentně jste to v rozčilení zcela jasně nepopsal. Proč Vám byla odstraněna, zcizena nebo jak to jinak nazvat zeleň u domu. Proč úředníci, popište to přesněji. Dělník, úřednící, jak to spolu souvisí.

Vložil PAH (bez ověření), 17. Prosinec 2013 - 20:30

MČ si najala dělníka, který to měl uříznout. Ten to uřízl a kořenový bal si chtěl odnést. Pro zajímavost: vistárie v délce 5m stojí cca 3000/ks (pokud se vám tak velké vůbec podaří sehnat)

Vložil lake, 17. Prosinec 2013 - 20:59

Vážený PAH, sem určitě nepatří žádné dotazy. Toto je informační stánka založená konkrétním SVJ. K položení dotazu použijte tlačítko Diskuse – Zaslat nový příspěvek.
 lake

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".