Židle do společné místnosti

Vložil Petr.Krampol, 13. Červen 2024 - 9:12 ::

Zdravím, potřebujeme zakoupit větší množství (asi 30 ks) židlí do společné místnosti, ve které se konají shromáždění a podobné akce. Nedokáže dát někdo dobrý typ? Trochu jsme se dívali po obchodech, ale na nic moc kloudného jsme nenarazili a když už, tak za nesmyslné peníze. Z internetu máme trochu obavu objednávat- rádi bysme nějakou referenci. Dáváme přednost židlím s polstrováním, na kterých se dá pohodlně sedět i po delší dobu.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil cleeeen (bez ověření), 14. Červen 2024 - 1:23

  my mame zidlke od popelnioc, ty co nekdo vyhodi tak si je dame do susarny a OK :-) Vazne chcete clenove platit zidle na to abyste si tam 1× za rok sedli na hodinku?

  Kazd yclen prinese zidle, ktere uz nepotrebuje a je vybaveno

  Vložil Radys08, 17. Červenec 2024 - 9:03

  Já bych se toho zase tak nebál- mrkněte třeba na recenze na heuréce, kde jich bude určitě spousta a za mě se jim dá věřit. Sami jsme židle nedávno taky podobnou cestou kupovali. Nakonec jsme vzali nějaké z https://v-nabytek.cz/…idelni-zidle a je u nás spokojenost. Za mě je dobré se dívat na nosnost a brát klidně levnější, ale pokud možno s vyšší nosností ideálně 150 kg.

  Vložil radka2222 (bez ověření), 17. Červenec 2024 - 11:05

  běžte s tou reklamou někam :-(

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".