Společná balkonová okna.

Vložil Anonymous, 14. Květen 2008 - 13:31 ::

Dobrý den, mám dotaz na opravy společných oken v domě kde jsou vlastníci i družstevníci. Bohužel 26.1.08. když se přes naše území přehnal ten silný vítr, tak jsem věšela na společném balkoně prádlo. Vítr přivřené dveře rozrazil a vysklil jednu tabuli u balkonu. Bohužel dveře nejdou zajistit pokud jste na balkoně a scházel tam i tmel asi 40 cm. Nyní se nájemníci našeho domu domluvili že musíme výměnu skla zaplatit. Mají na to právo? Vždyť jsme to nemohli nijak ovlivnit a jak píšu nelze balkonové dveře ani zajistit. Mimochodem to že schází kus tmelu jsem hlásila domovníkovi před vice jak rokem. Můžeme se proti tomu nějak bránit??? Děkuji za radu Katka P.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil JarekSVJ, 15. Květen 2008 - 7:06

  Pokud je to jak to popisujete, ještě s tím, že jste hlásila chybějící tmel, nevidím jediný důvod proč by jste měla opravu hradit ze svého. Něco jinšího by bylo, kdyby jste vysklení způsobyla úmyslně nebo špatným zacházením.

  Vložil Kostas, 14. Květen 2008 - 18:20

  společny balkon…to je nejaky divny???

  Vložil IgnácG (bez ověření), 14. Květen 2008 - 19:00

  Společný balkon je běžný.

  IgnácG

  Vložil PetrF (bez ověření), 14. Květen 2008 - 14:46

  Podle zákona opravy a údržbu společných částí domu hradí společenství.

  PetrF

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".