PODVOD

Vložil tána (bez ověření), 11. Únor 2013 - 18:16 ::

V ROCE 1996 SE PRIVATIZOVAL NÁŠ DŮM,MANŽEL BYDLEL U JEDNÉ PANÍ.TAK JSEM SI DALA UDĚLAT ZFALŠOVANY OP,KDE BYLO V KOLENCE STAV,ROZVEDENÁ,VŠE PROŠLO DOBŘE U NOTÁŘE ,KATASTRU A HLAVNĚ PŘEDSTAVENSTVO ,VŠE V POHODĚ DALO ZALOŽENÍ SVJ NA KATASTR,BYT BYL VÝLUČNĚ NAPSÁN NE MĚ,MANŽEL SE TO DOZVĚDĚL AŽ V ROCE 2000,TAK JSEM DO KATASTRU ,PŘIPSALI PŮL PODÍLU NA NĚJ.TED POŽÁDAL O ROZVOD A SDĚLIL NOVÉMU PŘEDSEDOVI CO JSEM V ROCE 1996 PROVEDLA­.PODVOD A FALŠOVÁNÍ OP,NOVÝ PŘEDSEDA MI SDĚLIL.ŽE TÍMTO POD MUSET VŠE ZNOVU PŘEDĚLAT DÍKY MÉMU FALEŠNÉMU OP.ZNOVU ZALOŽIT, ŽE JE I ZALOŽENÍ SVJ ZMATEČNÍ A NEMÁ PRÁVNÍ VÁHU, JÁ JSEM PŘESVĚDČENA,ŽE LŽE ŽE TENTO PODVOD PROMLČEN A NEMUSÍ VŮBEC DĚLAT ZALOŽENÍ ZNOVU.JÁ JSEM SVOJÍ CHYBU V ROCE 2000 NAPRAVILA ,PODÍLY MÁME KAŽDÝ PŮLKU.SAMA TO NEVIDÍM JAKO PODVOD A ZFALŠOVÁNÍ A PODVOD UŽ NEMŮŽE BÝT TRESTNÉ,KDYŽTO BYLO PŘED 16 LETY.DĚKUJI ZA VÁŠ NÁZOR.VĚRA

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Zdenek 22, 12. Únor 2013 - 8:46

  Tady bude problém už na samém začátku, kdy byl zprivatizován byt na základě padělaného dokumentu. Je tak otázka, zda tím není tato privatizace zpochybněna se všemi dalšími navazujícími důsledky.

  Vložil X (bez ověření), 12. Únor 2013 - 13:51

  A co s tím má společného SVJ?

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".