Odstraňování částí stavby

Vložil Anonymous, 31. Srpen 2021 - 11:14 ::

Prosím přispěvatele o sdělení, o co opírají svůj názor, že vlastník jednotky může svévolně odstraňovat součásti stavby (radiátory, okna, lodžie, vodoměry …), pokud jsou v prohlášení vlastníka zapsány jako jeho výhradní vlastnictví.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Kouzelnik (bez ověření), 31. Srpen 2021 - 21:27

  To by bylo poměrně nepraktické, kdyby radiátory, okna, lodžie, vodoměry byly v prohlášení vlastníka zapsány jako jeho výhradní vlastnictví. S tím jsem se já nesetkal.

  Vložil Kouzelnik (bez ověření), 31. Srpen 2021 - 21:32

  Ty radiatory, je-li v bytě teplovodní kalorimetr a nikoliv dálkové ústřední topení, tak ještě budiž, to si představit umím (že jsou ve vlastnictví i že to zdemontujete o své vůli).

  Vložil Justitianus, 31. Srpen 2021 - 12:06

  Napřed doložte Vaše tvrzení. Citujte ty „názory“ těch „přispěvatelů“ ohledně radiátorů, oken, lodžií, vodoměrů. Pochybuji že jste takové pitomosti četl na tomto portálu. Nejspíš si vymýšlíte a jste typický troll.

  Obiter dictum: Samozřejmě existují jiné části stavby, které vlastník jednotky může kdykoliv odstranit. Například nenosné příčky uvnitř bytu, jde-li o jednotku(2012).

  Justitianus

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".