Kino U Hradeb 64 - majitel Jan Čep (zastupitel Prahy 1 se Svatoplukem Karáskem ve straně Praha 1 Rodina) devastuje a ochromuje o

Vložil Ing. Tomáš Voříšek (bez ověření), 6. Leden 2018 - 1:02 ::

Dobrý den, můj tip na článek z Pražského regionu je:

Pan zastupitel Jan Čep, za stranu Praha 1 Rodina, kde je člen pouze on a pan Svatopluk Karásek, blokuje a ochromuje celých 10 měsíců výbor společenství vlastníků jednotek (60 jednotek včetně restaurace McDonald) svým procentem vlastnictví v něm a tedy celé SVJ.

Jsem jedním ze dvou členů výboru SVJ, které pomalu krachuje, respektive má pohledávky více jak milion korun. A Pan Čep svým jednáním úmyslně blokuje přístup tohoto výboru k bankovnímu účtu SVJ, kde je cca. 6 mil. Kč. Pravděpodobně vzhledem k nedostatku prostředků, provádí rekonstrukci Kina svépomocí a partou dělníků a devastuje společné prostory velkoobjemovými kontejnery a vozy je přivážející.

Jan Čep, jakožto minulý předseda výboru byl odvolán 31.3.2017, neboť zakrýval svůj dluh vůči SVJ více jak rok a tento dluh byl ve výši 1mil. Kč. Nyní on a jeho společnost vlastníci kino IMO64 blokuje proces dovolení výboru a celé SVJ tím vystavuje mnoha exekucím nemluvě o možného odpojení elektřiny, plynu i vody. Toto je pouze část aktivit, které pan Čep v objektu Mostecká 21 provádí a prováděl.

Domníváme, že veřejnost by o tomto měla být informována. Neboť není v našich silách dovolit třetího člena výboru (pro dovolení je třeba 85% a pan Čep, který úmyslně nezvedne ruku vlastní 36% objektu) abychom si zvolili předsedu výboru, který by mohl jednat. dle stanov máme členů výboru 5. Bohužel soud o tomto o procesu dovolení výboru rozhoduje již od 30.6.2017, zatím bez výsledku.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Projekt u Hradeb (bez ověření), 30. Březen 2018 - 12:42

  Ohrazuji se proti lžím chceme jen kino opravit a tohle jsou všechno nesmysly, navíc se nam podařilo společne s dalšími získat dotaci, takže jsou to jen pomluvy. kdo chce muže se podívat na profil nebo na článek co všechno je třeba udělat

  Vložil počtař (bez ověření), 6. Leden 2018 - 11:25

  100 – 36 = 64% Ke zvolení člena výboru stačí 50,5%, a to máte. Nebo u vás je to jinak?

  Vložil Vlastník bytu (bez ověření), 6. Leden 2018 - 12:08

  „Ke zvolení člena výboru stačí 50,5%“

  Ke zvolení člena výboru stačí 25,01 %.

  Vložil maruška (bez ověření), 9. Leden 2018 - 22:15

  To Vám nezávidím,jsme v podobné situaci,k soudu jsme podávali žádost o opatrovníka v roce 2014,právní zástupce předseda se stále odvolává,není šance než ho zastřelit.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".