Emisní povolenky do každé rodiny!

Vložil Pavel, 5. Leden 2023 - 10:12 ::

Za českého předsednictví se „podařilo“ dojednat rozšíření emisních povolenek i na bydlení. S tímto „úspěchem“ se zatím vrchnost moc nechlubí.

Emisní povolenky nebudou obhospodařovat jednotlivé domácnosti. Vliv emisních povolenek se projeví dalším zvýšením ceny za teplo.

https://www.ceskestavby.cz/…i-31562.html?…

Hezký den!

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel II (bez ověření), 5. Leden 2023 - 17:53

  únie dávno avizovala a je to iniciativa zemí jako je např. Nizozemí se svým Timmermansem. ČR v rámci předsednictví je v roli užitečného idiota a pátého kola u vozu. Pravda je, že Babišovy poskokyně a jeden poskok i Piráti se tomu nijak v europarlamentu nebránili.

  Vložil - (bez ověření), 5. Leden 2023 - 12:57

  Sluneční hodiny do každé rodiny.

  Vložil -- (bez ověření), 5. Leden 2023 - 18:11

  Dvoje sluneční hodiny do každé rodiny. Potřebujete dvoje sluneční hodiny. Jedny ukazují čas středoevropský (pásmový) a druhé čas východoevropský. Vždy jedny budou mimo provoz.

  Vložil . (bez ověření), 5. Leden 2023 - 19:18

  To jste se spletl, to budou hodiny na měření energie, kterou přijímáme ze slunce. Ta se bude zpoplatňovat a ještě taky danit, protože i sluníčko bude soukromé, někdo chytrý jej zprivatizuje. To nejde jen tak zdarma odebírat energii ze slunce.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".