Body na pozvánce

Vložil filNad52, 20. Květen 2024 - 5:17 ::

Pěkný den Pozvánku na schůzi shromáždění vlastníků: Projednání případných návrhů k přípravě nových stanov SVJ Usnesení: SVJ schvaluje přípravu nových stanov společností Bytservis v částce 6000Kč +DPH

Je toto správné, že nebyla dána možnost si vybrat kdo Stanovy vyhotovil? F

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil § (bez ověření), 20. Květen 2024 - 8:42

  Stanovy by měl psát někdo, kdo tomu rozumí a kdo zná poměry ve vašem svj. To můžete být i vy. To usnesení je ale nesmyslné. My, když jsem psali stanovy podle nového občana, tak na jejich přípravě dělalo asi 5 – 6 členů svj, jeden to zaštiťoval a organizoval a pak byly zasíláné členům k připomínkování. A tak jsem se nakonec dopracovali ke stanovám, které máme. Když vám bude stanovy psát někdo cizí, třeba i právník, neznamená, že budou napsány smysluplně. Jsou dva názory na to, jak mají vypadat stanovy. Jeden názor je obecně podle paragrafů, druhý podrobně. Soud, když se koná soudní spor zkoumá, zda problém, který soud řeší máte ve stanovách. Třeba v našem svj je nutné, aby byly podrobné.

  Vložil Justitianus, 20. Květen 2024 - 7:02
  • filNad52: „Je toto správné, že nebyla dána možnost si vybrat kdo Stanovy vyhotovil? “

  Ano, toto je správné. A je to jen Vaše chyba.
  Je jenom Vaše chyba, že jste nenavrhla shromáždění, že nové stanovy vyhotovíte Vy sama za cenu pouze 5000 Kč. Nebo jste mohla navrhnout jiného zhotovitele stanov (nebo předložit seznam jiných zhotovitelů stanov). Proč jste to neudělala? Proč jste zůstala nečinná ? Za to může jedině filNad52.

  A když už jste se rozhodla dát sem nesmyslný dotaz, proč hned dvakrát?

  Justitianus

  Vložil clensv0 (bez ověření), 23. Květen 2024 - 11:27

  asi protoze mate tak pomalej server ze clovek klikne 2× aby se ujistil ze to neco dela?

  Ze vas to nenapadne? Proc? :)

  A doublepost ochrana chybi… staci implementovat, aby novy dotaz z jedne ip adresy mohl byt zadan ne drive nez za 5 minut… (coz neresi odpovedi na dotazy).

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".