Vložil § (bez ověření), 4. Červen 2026 - 13:25

Stát prostřednictvím JMHZ porušuje ústavní zásadu hospodárnosti a minimalizace tím, že vedle stávajících státních registrů zavádí další vrstvu evidence stejných údajů.

Do systému zatím není připojeno zdravotnictví ani justice, ale obojí se chystá. Stát na to jde salámovou metodou, nejprve zavede část, o níž má za to, že nevzbudí větší odpor. Potom přidá zásadní části.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.