Chyba na webu Sousede.cz

Vložil Zdenek 22, 6. Červen 2014 - 7:39 ::

Kdo používáte web www.sousede.cz ? Můžete potvrdit, jeho chybové chování? Včera jsem editoval jeden komentář a nedaří se mně linkovat odkazy, resp. webová aplikace po vložení odkazu do komentáře v jeho editačním režimu tento odkaz nezapíše. Rád bych si ověřil, že chyba není na mé straně.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Lucie Kotasová (bez ověření), 3. Červenec 2014 - 14:24

  My nyní řešíme zásadní problém, a to nefunkčnost celého našeho webu. Zajímalo by mě, jestli má někdo podobný problém a jak to chcete řešit?

  Vložil Zdenek 22, 3. Červenec 2014 - 14:36

  Jak se vám nefunkčnost webu projevuje? Já jsem se před chvílí přihlásil a zatím jsem žádnou nefunkčnost nezjistil. Jinak problémy se zadávání odkazů již byly opraveny.

  Vložil Lucie Kotasová (bez ověření), 4. Červenec 2014 - 6:40

  odkaz na stranky: http://www.babicaci.sousede.cz/ nefunguje

  Vložil Zdenek 22, 4. Červenec 2014 - 9:10

  Nejedná se o toto sdružení?

  http://www.sousede.cz/…/club_id/917

  Vložil Lucie Kotasová (bez ověření), 4. Červenec 2014 - 11:11

  Ano jedná. Nejde nám se přihlásit na webovky ani z neveřejné části na sousede.cz

  Vložil N. Klainová (bez ověření), 6. Červen 2014 - 11:54

  Pane Zdenku22, včera mi ještě odkazy fungovaly, ale lehce mě zlobí psaní textu. Mne 31. 5. zaujalo, že se někam „ztratily“ naspořené peníze, tak jsem pátrala a po několika dnech jsem dostala zprávu. Nevím, jestli Vy taky, tak pro jistotu uvádím její kopii:

  .............­.............­........

  Sousedé.cz – upozornění na důležité novinky – Dobrý den sousede, děkuji Vám za potvrzení nového souhlasu se zpracováním osobních údajů, která souvisela se změnou vlastníka webu sousedé.cz. Pro Vás se změnou vlastníka prakticky nic nemění, základní funkce zůstávají zachovány a již se pracuje na jejich dalších vylepšeních, o kterých budete průběžně informováni.

  Změna se dotkne aktuálního systému odměn, který se ruší do doby, nežli bude případně nahrazen systémem novým. Pokud má vaše společenstvo nevyplacenou odměnu, můžete si zažádat o její výplatu do 30. 6. 2014 na e-mail petr@sousede.cz.

  Děkuji za dosavadní spolupráci při vývoji a vylepšování Sousedé.cz. Přeji příjemné léto a pohodu v domě i mimo něj. Petr Tomek – bývalý domovník Sousedé.cz

  .............­.........

  N. Klainová

  Vložil Zdenek 22, 6. Červen 2014 - 12:25

  Paní Kleinová, děkuji za reakci. Ještě k těm odkazům. Odkazy vytvořené v minulosti mně fungují, ale včera jsem zjistil, že nemohu zalinkovávat nové odkazy.

  To, že někam zmizely „naklikané“ peníze z reklam, mě netrápí, zhoršená funkčnost webu ano. Psal jsem upozornění „domovníkovi“, snad to brzo opraví.

  Vložil SousedeCZ (bez ověření), 6. Červen 2014 - 13:46

  Dobrý den, došlo ke změně serveru portálu a tak se může stát, že se ukáží nějaké menší problémy. Nicméně na odstranění se již pracuje.

  Co se týče odměn, je možné si o ně zažádat viz. e-mail od správce. Mechanika odměňování musela být z důvodu změny majitele pozastavena. Nyní zvažujeme, jak ji použít i v nově vyvíjené verzi projektu.

  Děkujeme za pochopení, Sousede.cz

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".