Společná televizní anténa

Vložil Pavel Wünsch - privátní technik (bez ověření), 22. Duben 2024 - 8:05 ::

Často se ptáte, zda má majitel domu povinnost zřídit, respektive udržovat společnou televizní anténu.

Tady je odpověď.

https://www.privatnitechnik.cz/…izni-antenu/

Pavel Wünsch

Husova 615, 50801 Hořice

605 240 909 p­avel.wunsch@pri­vatnitechnik.cz www.privatnitechnik.cz

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil asi tak (bez ověření), 22. Duben 2024 - 9:12

  „Společenství vlastníků se rozhodne zrušit stávající STA, která byla součástí domu, a nájemníci za ni řádně platili. Většina rozhodne, že se všichni připojí na TKR. Několik obyvatel domu (většinou důchodci, kteří nechtějí platit za TKR) požaduje, aby STA byla zrekonstruována na příjem digitální televize (DVB-T) ze společných prostředků domu (z fondu oprav). Většina vlastníků bytů s tím nesouhlasí.“ To jsou zase rady do zahrady. Společenství vlastníků není majitelem ani domu ani antény a nemůže se rozhodnout, že jí zruší nebo obnoví, natře nebo ji otočí na jinou světovou stranu. Co chtějí jakýsi nájemníci, to do toho svj vůbec nic není. Svj není s nájemníky v žádném vztahu. A s těmi důchodci běžte už někam. SVj nemá povinnost registrovat kdo je a kdo není důchodce.

  Vložil Pavel Wünsch (bez ověření), 22. Duben 2024 - 19:01

  Vaše vidění světa je obdivuhodné. Obzvláště věty „Společenství vlastníků není majitelem ani domu ani antény a nemůže se rozhodnout, že jí zruší nebo obnoví, natře nebo ji otočí na jinou světovou stranu. Co chtějí jakýsi nájemníci, to do toho svj vůbec nic není. Svj není s nájemníky v žádném vztahu. A s těmi důchodci běžte už někam.“

  Vy jste přišel z nějaké z nějaké diskuzní skupiny „Moudra Mařky z prasečáku“ nebo jste na to přišel sám ?

  Pavel Wünsch

  Vložil Justitianus, 23. Duben 2024 - 12:18

  Pane Wünschi,
  zveřejnil jste na Vašem webu cizí převzatý text, který spáchal kterýsi úředník ČTÚ. V tom textu jsou opravdu nesmysly. Vy jste je nejspíš nerozpoznal, protože se nezabýváte problematikou SVJ. Ale zdejší diskutéři jsou na tyto chyby už alergičtí.

  Justitianus

  Vložil asi tak (bez ověření), 22. Duben 2024 - 21:07

  Když myslíte,.......

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".