Předseda výboru pokládá funkci.

Vložil Leni, 31. Květen 2013 - 13:37 ::

1)Náš předseda výboru svolá schůzi a položí předsednictví, které dělal zdarma. Ráda bych se ucházela o předsednictví, ale za podmínky konkrétní měsíční odměny pro mě jako předsedu výboru a pro zástupce ve výboru. Předpokládám, že až předseda na shromáždění položí funkci, přihlásím se, že bych to rád dělala, ale za podmínky odměny 2500,– Kč měsíčně a pro zástupce 500 Kč měsíčně,–. Je tenhle postup správný ?

2 ) Myslím si, že zateplení domu potřebuje 100 % souhlas vlastníků. Pávník prý předsedovi řekl, že stačí jen třičtvrtě všech vlastníků ? Kdo má pravdu ?

  1. Jeden majitel bytu má jediný klíč a užívá bývalou prádelnu. Jak na schůzi přednést návrh na vyklizení místnosti a odevzdání klíče předsedovi ?
  2. Donedávna byly v bývalé prádelně dva velmi těžké kovové předměty, dva vlastníci tyto vzali a vynesli zdarma do kontejneru, se kterým projížděli nějací občané kolem domu a sbírali od důvěřivců do kontejneru vše kovové. Na domě jsme měli leták, v kolik hodin je možné se zdarma zbavit krámů. Naši dva vlastníci, z toho jeden z nich, který zabírá po sebe bývalou prádelnu, tyto předměty vzali a vyhodili, i když je jeden ze sousedů upozornil, že by stálo za to se domluvit a vyvézt to za peníze, mohli bychom si pak koupit třeba nové rohožky z fondu – udělat si radost. Dva vlastníci pokračovali a věcí se zbavili, jen proto, aby místnost, na jejíž výhradní užívání nemají právo, měli pěkně vyklizenou a k pohodlnému používání. Co by jste dělali ? Já bych nejradši na shromáždění navrhla vrácení peněz do fondu.

Děkuji.

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.