platba do FO

Vložil Anonymous, 19. Duben 2009 - 10:19 ::

V jednom domě jsem si koupila kryt CO.Do FO platím měsíčně 3000 Kč,přestože v krytě není topení,teplá voda ani okna.Při koupi jsem platila pouze 500 Kč.Nyní chtějí opět zvýšit zálohy,na domě se mají vyměňovat okna,provádět rekonstrukce střechy a zateplení domu.Jsem povinna platit tak vysoké částky,přestože se prostor které vlastním tyto opravy vůbec netýkají?Pokud dlouho prší,prosakuje do krytu voda a bylo mi řečeno,že když je to moje vlstnicví,musím si hradit opravu a vysušení sama.Elaktřinu a studenou vodu si platím.Děku­ji.janamana@cen­trum.cz

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Rozumbrada (bez ověření), 19. Duben 2009 - 10:55

  Máte bunkr vyňatý z působnosti ministerstva, a nebo ho musíte udržovat v provozuschop­ném stavu?

  Vložil Anonymo (bez ověření), 19. Duben 2009 - 10:54

  Milá Janamano, společně s jednotkou (krytem CO) jste si koupila i podíl na společných částech a společných zařízeních a společných prostorách domu. Podívejte se nejdříve do kupní smlouvy a prohlášení vlastníka, co všechno je ještě podílově vaše. Pak se nebudete divit, že vlastníte i část střechy, fasády domu, oken atd… A proto musíte na opravy těchto částí domu přispívat podle velikosti vašeho podílu, i když máte pocit, že třeba střechu vůbec nepotřebujete. Ale potřebujete, že. Co se týče prosakování, pokud prosakuje přes společnou část domu (např. špatně odizolovanou zeď, základy, pak se to musí samozřejmě nechat opravit z „FO“ jako třeba střecha.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".