odstoupení výboru SVJ

Vložil Anonymous, 7. Duben 2010 - 21:05 ::

Po velmi bouřlivém shromáždění plném urážek a osočování od tří členů odstoupil výbor SVJ. Mám velké obavy, že po této zkušenosti nikdo další nebude ochotný pracovat v novém výboru. Obávám se toho, co by mohlo nastat. Prosím, pokud s takovou situací máte zkušenosti, poraďte,co dál. Iwona

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil lake, 8. Duben 2010 - 17:49

  Iwono,

  V jiném vlákně jsem dal jednoduchý návod, jak zajistit pro SVJ výbor nebo pověřeného vlastníka. Vyzkoušejte.

  P.S.
  Názor, že "... jinak bude dosazen úplně někdo cizí a to je možné viz ZoVB" je samozřejmě nesmyslem. Do SVJ nikdo nenasazuje žádné "národní správce" (i když by to v mnoha případech nebylo na škodu).

  lake

  Vložil horni11, 8. Duben 2010 - 13:02

  Jelikož tuto věc jsme řešily celkem nedávno,kdy nám odstoupily členové výboru,předseda naštěstí zůstal,tak jsme museli zvolit nové členy,což také vyšlo.Jinak původně jsme měli pověřeného vlastníka,který umřel a bylo celkem delší dobu bezvládí.Načež přišla manželka pověř. vlastníka,že musí být zvolen výbor nebo nový pověř.vlastník z našich vlastníků,jinak bude dosazen úplně někdo cizí a to je možné viz.ZoVB.A tak může tuto/y funkce vykonávat za úplně jiné peníze,než doposud.Tak by se platilo,až by se nám Lysá Hora zelenala…

  Vložil Ignác (bez ověření), 8. Duben 2010 - 8:51

  Co nastane? Když se nedohodnete, budete platit a platit.

  Ve společenství bohužel platí princip „všichni za jednoho“, čili „kolektivní vina“. A to ze zákona.

  Ignác

  Vložil Petr, 8. Duben 2010 - 8:47

  Proč jste výbor nepodpořili ??? Teď se ptáte, co s tím !!! Viz diskuse, jen hledat. Přichází v úvahu pověřený vlastník. Možná nemusí být statutár ani členem SVJ.

  Vložil Anonymouss (bez ověření), 7. Duben 2010 - 22:01

  Pravda a láska zcela jistě zvítězí nad lží a nenávistí i ve vašem společenství

  Vložil Pavel K. (bez ověření), 8. Duben 2010 - 8:55

  Škoda, že na tomhle fóru není omezená diskuze pouze pro řádně registrované uživatele, pročítat občas ty chytré kecy, kdy se ani neodpovídá na položenou otázku, je fakt hustý :-(((((((

  Vložil Ignác (bez ověření), 8. Duben 2010 - 9:13

  Škoda, že na tomhle fóru není omezená diskuze pouze pro řádně registrované a řádně prověřené uživatele, pročítat občas ty chytré kecy řádně neregistrovaných a řádně neprověřených uživatelů je fakt hustý.

  Ignác

  Vložil HelKa (bez ověření), 8. Duben 2010 - 9:32

  Nezlobte se, ale je tady opravdu příliš příspěvků, kdy se tazatel na něco určitého a jednoduchého zeptá a pak se musí prokousat příspěvky, které jsou často o něčem úplně jiném. Občas by stačilo jednodušše odpovědět pouze na konrétní otázku. Omlouvám se, ale to je můj čistě osobní názor!

  Vložil Jana1, 8. Duben 2010 - 9:47

  Absolutně s váma souhlasím. Mohla bych tady vyjmenovat neustále přítomné jedince, kteří číhají na své oběti a prezentují své znalosti, které v mnoha ohledech nepomůžou tazateli, spíš slouží k „blýsknutí se“ svými znalostmi. Tazatele navíc peskují a zesměšňují. Jana1

  Vložil JarynR, 8. Duben 2010 - 11:51

  Naprosto souhlasím!!! Jsem tu jen pár dní a když něco hledám, tak v různých příspěvcích jsou ty samé hloupé odpovědi od stejných lidí.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".