Může software zvladnem.cz pomoci i při správě SVJ?

Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 6. Červenec 2017 - 21:05 ::

Zdravím místní diskutující. Rád bych se vás, zejména aktivních správců SVJ, zeptal, zdali je námi vyvíjený online program https://www.zvladneme.cz použitelný i pro správu SVJ? Nemáme ambici konkurovat komplexním systémům (včetně modulů účetnictví apod.). Nicméně tuším, že by pro jisté případy mohl být tento software užitečný. Dali byste mi prosím zpětnou vazbu? Případně co jsou funkce, které by ta ještě musely být, aby byl pro vás program zajímavý.

Děkuji mnohokrát

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Jirka" (bez ověření), 12. Červenec 2017 - 8:22

  Dobrý den,

  zajišťujeme správu převážně pro SVJ ale děláme také správu nájemních domů. Zběžně jsem aplikaci „okouknul“. Pro správu SVJ bych ji nevyužil, ale pro nájemní domy se mi zdá docela dobrá. Největší přínos vidím v tom, že nemusím vlastníkovi domu posílat nějaké reporty, ale sám se může podívat na aktuální data. Určitě bych uvítal 100% překlad do češtiny a určitě by se hodily i nějaké tiskové sestavy. Jirka

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 14. Červenec 2017 - 20:25

  Děkuji za zpětnou vazbu. Tiskové sestavy připravujeme. Pracujeme aktuálně také na tom, aby program poskytoval použitelné výstupy pro účetní. Budeme mít zanedlouho hotové i pravidelné reporty, které půjdou automaticky posílat na e-maily v pravidelných intervalech. Vhodné pro informování ostatních lidí.

  Vložil Rostislav II. (bez ověření), 12. Červenec 2017 - 10:14

  „pro nájemní domy se mi zdá docela dobrá“

  Pro nájemní domy/byty:
  Chybí možnost podchytit platby, které nájemce hradí vedle nájemného. Dále chybí export a import databáze.

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 14. Červenec 2017 - 20:26

  Jaké konkrétní platby máte prosím na mysli? Na exportu dat pracujeme.

  Vložil petrsv, 11. Červenec 2017 - 7:23

  Měli byste to nazývat spíše aplikací. Program je něco, co si stáhnu, nainstaluju a používám na svém PC. Pro správu SVJ bych nikdy nepoužil online aplikaci, ale pouze program nainstalovaný v PC, který nepotřebuje každou chvíli komunikovat někam do Internetu.

  Vložil r6ak (bez ověření), 16. Říjen 2017 - 18:36

  „pouze program nainstalovaný v PC, který nepotřebuje každou chvíli komunikovat někam do Internetu.“ … kromě kalkulačky snad každý soft sahá do netu :)

  „Pro správu SVJ bych nikdy nepoužil online aplikaci“ – nezlobte se, ale to je hrozná mýlka. SVJ nad 5–6 bytových jednotek se nedá řídit jedním člověkem, potřebujete kolegy z výboru nebo z odborných skupin. A právě pro tu spolupráci je sdílení dat víc než nutné. Jestli Vám jde o ochranu dat, ptejte se po tom, jak je zabezpečený server; pokud software vyvíjí a data Vám ukládá cizí firma, je vhodné mít smluvně ošetřeno nakládání s daty. Ztráta nebo zcizení dat se dá vyčíslit tak, že poskytovatel takové služby bude Vaše data opečovávat jako v bavlnce :)

  Vložil Rostislav II. (bez ověření), 11. Červenec 2017 - 16:38

  „Měli byste to nazývat spíše aplikací.“

  Program == aplikace.

  Vložil Janina, 8. Červenec 2017 - 15:50

  Jak mám posoudit,zda je pro mne,jako správce SV, Váš program použitelný, když si nemůžu nic rozkliknout.Nemůžu si prohlédnout,co vše nabízí. A už vůbec nehodlám zakládat u Vás účet, když nevím co vše umí.To je škoda. Mohli jsme Vám dát nějaké rady. Jana

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 14. Červenec 2017 - 20:22

  Omlouvám se, pokud náš web plně nevysvětluje, co vše program umí. Zkusíme na tom zapracovat, abyste si mohla (a další návštěvníci) udělat lepší přehled. Každopádně nemusíte se obávat registrace. Je velmi snadná, k ničemu Vás nezavazuje a spamy Vám na e-mail také nebudou chodit :) Klidně Vám účet zrušíme po testu.

  Vložil Vlastník nemovitostí (bez ověření), 7. Červenec 2017 - 17:28

  „Zaplacený na nájmu 18 000 Kč“

  Program je, prosím, v jazyce českém?

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 7. Červenec 2017 - 18:29

  Děkuji moc za upozornění. Opraveno (změna se projeví to až u nových záznamů). Aplikaci vyvíjíme v anglickém jazyce a posléze překládáme do češtiny.

  Vložil r6ak (bez ověření), 16. Říjen 2017 - 18:17

  myslíte-li česky, tak EN je sekundární jazyk. Považuji za chybu nepsat apku duálně, tj. CZ ihned, ale to je vaše věc. Apka podle mého názoru připomíná spíš burčák, potřebuje ještě prokvasit. Není vhodná pro správu SVJ, je použitelná pro nájemníky. Přeju vývojářům hodně zdaru.

  Vložil r6ak (bez ověření), 16. Říjen 2017 - 18:20

  je pěkné, že máte registraci zdarma, ale kde mohu zrušit svůj účet? Trvám na tom, s odvoláním na zákon o ochraně osobních údajů. Vysvětlete to prosím všem, mnoho lidí si chce vaši apku osahat, a ten kdo pak už nechce pokračovat, si patrně nepřeje nechávat svoji mailovou adresu na nepoužívaném nástroji.

  Vložil r6ak (bez ověření), 16. Říjen 2017 - 19:55

  Tak tohle je rovněž neprofesionální přístup! Hleso uživatele nesmí znát ani admin, ani systém, a není možno zasílat heslo v nešifrované podobě ani původnímu žadateli o přístup, protože se důvěrný údaj šíří nezabezpečenou cestou. Profesionální práce s heslem znamená, že systém ukládá heslo pouze v šifrované podobě a pouze na vnitřních prostředcích systému. Pokud uživatel heslo zapomene, existují mechanismy pro obnovení hesla, věřím že vám to nemusím vysvětlovat …

  Dokud software nezvládne zabezpečení, nedoporučuji server zvladneme.cz používat.

  (moje profese je správce sítě)

  Vložil Tomáš Kučera (bez ověření), 29. Říjen 2017 - 15:14

  Nebojte, hesla máme v databázi šifrovaná, takže je nikdo přečíst nemůže.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".