finanční vyrovnání za okna

Vložil Anonymous, 16. Duben 2009 - 10:42 ::

dobrý den před rokem si náš dům vyměnil okna a jelikož já jako jediný v domě už měl vyměněne okna na své náklady tak jsme se domluvily ůstně na schůzi žě budu platit normálně jako bych si je koupil s nima protože se dělala kompletní rekonstrukce a částka za nové okna mi měla být vyplacena.rok uběhl a nejak se nemůžu pořád domluvit na spacení částky za okna.ted platím do fondu oprav za okna které jsem si nekoupil.nevíte jak mám postupovat?podle mě to není podle zákona a uvažuji o podaní trestného oznámení na předsedu a poslat kontrolu s finančního ůřadu.předseda pořád říka že musí počkat na schůzi a všichni to musí odsouhlasit a přitom loni všichni souhlasily.díky za radu.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil vladislav, 1. Květen 2009 - 20:31

  Mohu posloužit příkladem z praxe: V našem privatizovaném paneláku jsme měnili zábradlí lodžií. Dva vlastníci již dříve výměnu provedli, objednáno výborem SVJ bylo o dvě zábradlí méně. Po skončení akce byla cena dělena počtem vyměněných zábradlí, tím získána cena za jedno zábradlí. Tato cena byla vypsána na šek,který dostali přímo ti dva vlastníci co vyměnili zábradlí předem. Tím máme všechna zábradlí vyměněna a všichni jsou spokojeni, i když bylo nutné jednomu vlastníkovi vysvětlovat,že skutečnost,že zaplatil více se mu neprojevila ve vyplacené ceně/dostal méně/Pochopil,že jako jedinec nedosahl na množstevní slevu a měl dodavatele dražšího nežli ostatní.Myslím,že stejný postup by měl být i při výměně oken.

  Vložil Anonymousss (bez ověření), 16. Duben 2009 - 19:32

  Nejdřív si prostudujte prohlášení vlastníka. Pak se znovu ozvěte.

  FÚ s tím nemá nic společného.

  Ústní dohoda je vám na nic. Musí to být písemně. S tím se smiřte.

  Vložil airwolff (bez ověření), 29. Duben 2009 - 17:00

  tak že pán předseda čaká na roční uzávěrku a stav ůčtu a potom se bude na schůzi rozhodovat jestli mi to dají jednorázově nabo na splátky podle stavu financí a pak mi dá písemně zápis.tak asi budu muset čekat že?díky za radu.

  Vložil Anonymo (bez ověření), 16. Duben 2009 - 19:24

  Najděte si diskusi na podobné téma.

  Například:

  Diskusní forum » Dodavatelé – zkušenosti s firmami » Ostatní » Okna

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".