diky problemy s kuchyni a stehovanim jsem si poradne neprecetl smlouvu...

Vložil hejl, 5. Březen 2017 - 12:47 ::

A misto placeni spolecnych vydaju 4,800.00 mesicne od listopadu, jsem zacal platit prikazem az od ledna 2017. na ustavovaci schuzi SVJ jsem bylverejne oznacen pri nejmensim za supaka, neplatice a neschopneho uhradit horentni sumu cca 8,700.00 kc.

po celou dobu meho beziciho dluhu jsem nebyl nikym s z SVJ ci Metrostavu kontaktovan o me delikvenci verbalne ci pismem.

Souhlas s uverejnovanim svych dat jsem take nedal. Pravnik Metrostavu odpovedel ze je povinosti SVJ upozornovat na delikventy na verejnych schuzich.

Poznamka.. Byt jsem si diky svemu veku 83 let koupil za hotove, dluznou castku jsem zaplatil prevodem druhy den po schuzi.. ovsem tou dobou uz bezel mnou (od Ledna) podany prikaz k platbe..

ma to cenu jit na urad pro ochranu osobnich udaju?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Řádný platič (bez ověření), 5. Březen 2017 - 13:28

  Pokud někdo neplatí, je neplatič. Zveřejňovat neplatiče je v souladu se zákonem, již se zde opakovaně řešilo. K věku vám gratuluji, ale to je tak všechno. Je dobré, že jste své dluhy uhradil obratem. K tomu slouží uveřejňování dlužníků.

  Vložil hejl, 7. Březen 2017 - 22:31

  faktem je, ze dluhy se maji platit, ale fakt je take, ze v normalnich – cili slusnych zemich se nejdrive posle upominka a pak teprve se jedna. Pranyrovani se delo za krale Vaclava II bud na Staromaku, nebo se maceli v kosiku ve Vltave. Takze jak za krale klacka je to tu ze?

  Jinak dik za pochvalu, jsem pos@#$%j stestim

  Vložil Řádný platič (bez ověření), 5. Březen 2017 - 15:10

  Podle obdržených mínusů usuzuji, že zde přispívají hlavně neplatiči. Co je nenormálního na placení?

  Vložil kok (bez ověření), 5. Březen 2017 - 15:09

  … dokonkce ani zmetek, ktery bez predchozi upominky dluznika rovnou zverejni. kok.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".