Vložil Jakub (bez ověření), 8. Listopad 2009 - 1:33
Prosím Vás jakým způsobem se dá „vydedukovat“ že není potřeba
souhlas 100% vlastníků jednotek pro věci na které je nyní potřeba 100%?
Kdyby to byla opravdu pravda bylo by to super ale nějak to z té změny výše
nemůžu pochopit :o(
Poslední komentáře