Podlahová plocha všech místností nebytového prostoru nebo
rozestavěného nebytového prostoru včetně ploch určených výhradně
k užívání s nebytovým prostorem, popřípadě s rozestavěným
nebytovým prostorem; do této plochy se započítává jednou polovinou
podlahová plocha vnitřních ochozů a jiných ploch, které jsou součástí
meziprostoru.
Vložil Karel J. (bez ověření), 31. Březen 2009 - 13:45
A to bych měl chodit já osobně na stavební úřad? Nejsem ani
stavebník, ani orgán společenství. Kdo mi to zaplatí? Podání by měl
vypracovat právník, aby mělo naději na úspěch. Můžu si odměnu
právníkovi strhnout z příspěvků hrazených společenství?
Poslední komentáře