Pane Kruppe,
s odesíláním dat není kam spěchat. Mají tam chyby.
ČSSZ zcela nezvládá jak samotný systém tak i technickou podporu. Když se na ní konečně dovoláte, tak se dozvíte, že u nich je vše v pořádku. Nicméně zároveň ČSSZ posílá dopisy, že musíte odstranit vadu a podání poslat znova.
Na dotaz, proč je ČSSZ podepsána na Protokolu o kompletnosti podání a zároveň po telefonu tvrdí, že u nich je vše v pořádku, jsme se dozvěděli, že jako technické podpora ČSSZ „vidí“ jen do části podání.
Existuje ještě jeden utajený útvar přímo na MPSV, který ale nemá telefon (asi šetří) a jen přijímá podněty a dotazy písemně. Tak jsme mu napsali.
Hezký den!
Pavel




Poslední komentáře