Vložil Pavel, 15. Květen 2026 - 13:18

Pane Kruppe,

s odesíláním dat není kam spěchat. Mají tam chyby.

ČSSZ zcela nezvládá jak samotný systém tak i technickou podporu. Když se na ní konečně dovoláte, tak se dozvíte, že u nich je vše v pořádku. Nicméně zároveň ČSSZ posílá dopisy, že musíte odstranit vadu a podání poslat znova.

Na dotaz, proč je ČSSZ podepsána na Protokolu o kompletnosti podání a zároveň po telefonu tvrdí, že u nich je vše v pořádku, jsme se dozvěděli, že jako technické podpora ČSSZ „vidí“ jen do části podání.

Existuje ještě jeden utajený útvar přímo na MPSV, který ale nemá telefon (asi šetří) a jen přijímá podněty a dotazy písemně. Tak jsme mu napsali.

Hezký den!

Pavel

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.