Uvedením do provozuschopného stavu se rozumí provedení opravy
i s použitím jiných než původních materiálů, dílů, součástí nebo
technologií, pokud tím nedojde k technickému zhodnocení.
Pro účely účetnictví – 504/2002 Sb., § 32, odst. 2,
písm. a)
Nejedná se změnu vzhledu domu ani zásah do společných částí domu.
Pouze o změnu vytápění plochy bytu. Lodžie je součástí bytu.Nevím co
si mám vasvětlit pod změnou prohlášení vlastníka. Vlastník jsem já.
Muže mi to někdo vysvětlit. Děkuji.
Poslední komentáře