Místnost nebo soubor místností, které jsou podle rozhodnutí stavebního
úřadu určeny k jiným účelům než k bydlení; nebytovými prostory
nejsou příslušenství bytu nebo příslušenství nebytového prostoru ani
společné části domu.
Sloužit a plnit je rozdíl… taky neříkám, že vlastníci slouží
výboru a navíc jako člen výboru potažmo předseda bych nikdy
„nesloužil“ tomu co se mě osobně nelíbí nebo nezdá být OK. Plním
svoji funkci – tak jak by si měl plnit svoji funkci vlastník.
Poslední komentáře