Podlahová plocha všech místností nebytového prostoru nebo
rozestavěného nebytového prostoru včetně ploch určených výhradně
k užívání s nebytovým prostorem, popřípadě s rozestavěným
nebytovým prostorem; do této plochy se započítává jednou polovinou
podlahová plocha vnitřních ochozů a jiných ploch, které jsou součástí
meziprostoru.
Ne všude máme problém s Rómy, my v Praze ve dvou domech ne, ale přesto
si investoři nechávají rádi platit za své nájemce v garsonkách úklid,
odpad a energii. Inu hamouni, ti co mají pro rodinu 4+1 jsou boháči a mohou
ta chudáky investory zaplatit.
Poslední komentáře