Místnost nebo soubor místností, určených v souladu se stavebním
povolením k bydlení, pokud je rozestavěn v domě, který je alespoň
v takovém stupni rozestavěnosti, že je již navenek uzavřen obvodovými
stěnami a střešní konstrukcí.
Proč by Vám (každému jednomu) výbor nebo správce nebo kdo měl něco
oznamovat. Máte s ním takové ohlašování dohodnuté? A co všechno musí
a co nemusí oznamovat? A nebylo to náhodou třeba na nástěnce?
Poslední komentáře