Místnost nebo soubor místností, které jsou podle rozhodnutí stavebního
úřadu určeny k jiným účelům než k bydlení; nebytovými prostory
nejsou příslušenství bytu nebo příslušenství nebytového prostoru ani
společné části domu.
Díky za odpověď. Ještě dodatečný dotaz :-) Jak se má účtovat od
1.1.2014 ? Dle zákona nebo platí odkladná lhůta 3 let i na toto stanovení
zákona a může se způsob plateb změnit/odhlasovat později ?
Poslední komentáře