Části domu určené pro společné užívání, zejména základy,
střecha, hlavní svislé a vodorovné konstrukce, vchody, schodiště, chodby,
balkóny, terasy, prádelny, sušárny, kočárkárny, kotelny, komíny,
výměníky tepla, rozvody tepla, rozvody teplé a studené vody, kanalizace,
plynu, elektřiny, vzduchotechniky, výtahy, hromosvody, společné antény, a
to i když jsou umístěny mimo dům; dále se za společné části domu
považují příslušenství domu (například drobné stavby) a společná
zařízení domu (například vybavení společné prádelny).
Dobře, ale když jsem poslední byt, plyn je zaslepený a mám plombu a
protokol, který má i SVJ, tak proč se mi furt dobývají do bytu? Mám
dojem, že pan správce si spíš mapuje, v jakém je který byt stavu.
Poslední komentáře