Nahrávání schůze shromáždění

Vložil evka (bez ověření), 4. Duben 2016 - 19:00 ::

Prosím o pomoc jak argumentovat proti snaze výboru v nových stanovách umožnit nahrávání pouze se svolením všech vlastníků. Mám zkušenost s chybným zápisem usnesení o kterém bylo hlasováno včetně chybně zapsaného mého hlasování.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Plha (bez ověření), 6. Duben 2016 - 18:51

  Dobrý den, jukněte třeba do těchto diskusí: http://www.portalsvj.cz/…-shromazdeni http://www.portalsvj.cz/…-shromazdeni http://www.portalsvj.cz/…omazdeni-svj

  A co se týče Vaší konkrétní situace, upozorněte jak výbor, tak na shromáždění všechny přítomné, že jde o protiprávní ustavení a pokud bude přijato, že se obrátíte na soudu, aby jej zrušil.

  Vložil § (bez ověření), 4. Duben 2016 - 21:23

  Protiprávní ustanovení stanov jsou neplatná.

  Vložil Diskutující lakem často mazaný (bez ověření), 7. Duben 2016 - 10:54

  Neplatnosti protipráních ustanovení je třeba se dovolat, vyjma těch, které se příčí dobrým mravům, nebo mění stanovy tak, že jejich obsah odporuje donucujícím ustanovením zákona (jejich neplatnosti se není třeba dovolávat).

  Vložil svjvmt, 4. Duben 2016 - 19:08

  Obraťte se na UOOU. Ale můžete přece požadovat zápis, právo na to máte v OZ, zřejmě i ve stanovách. Jenže, já žádal originál a byl jsem vysmát. Půjdete k soudu?

  Vložil Pub (bez ověření), 5. Duben 2016 - 1:56

  „…Obraťte se na UOOU…“

  Neraďte nesmysly.

  Co to je UOOU - přeci Uředníci pro Odpálkování Otravných Udání. Moje osobní zkušenost je, že pokud nějak donutíte úředníka z tohodle vyžírkova-úřadu k odpovědi, že Vám sdělí, že NEMÁ VYŠETŘOVACÍ PRAVOMOC, a že pokud mu nepředložíte důkazy (se kterými by se mohl blýsknout v TV-Nova nebo alespoň ČT), NEBUDE NIC DĚLAT. Pokud by se Vám snad nějaké důkazní prostředky podařilo sehnat (třeba z PirateLeaks nebo jiných-Leaks), bude pak nejprve zkoumat zda jste je Vy získal legálně, tj. zda máte úředně ověřený souhlas od V8mi předpokládaného narušitele práva se zvěřejněním svých osobních dat ve Vámi podávané stížnosti k UOOU. V opačném případě to pro něj NENÍ důkaz.

  příklad: „kamery“
  SVJ prohlásí u šašků v UOOU (to je ten záznam, co jim musí každý vyplnit aby si udělali čmárku), že záznam z kamer „je pouze na zjištění krádeží“ a že „nebude zpracováván jinde než v prostorech SVJ“. SVJ dále zajistí od nějakého místního ISP připojení k internetu a záznam z kamer začne ukládat kdesi v cloudu. Když to vlastník zjistí (indicie z účetnictví, kde zjistí že se platí nějaký měsíční paušál ISP přestože nebylo nic odsouhlaseno shromážděním) a obrátí se na UOOU dozví se, že UOOU nebude nic dělat DOKUD MU TEN ZÁZNAM STĚŽOVATEL NEPŘEDLOŽÍ a jinak 85% písemného sdělení UOOU bude citace některých zcela nesouvisejících §§.

  Proč si tedy myslíte, že se má tazatel obracet na UOOU jen proto, že nějací jeho výboroví-debili, chtějí do stanov vložit zakáz nahrávání. Teď to je jen „nahrávání“, příště to bude „dotazování se výboru“ a následuje „dýchání proti většinovému názoru SVJ“.

  Opakuji: neraďte nesmysly.

  Vložil pubu (bez ověření), 6. Duben 2016 - 19:04

  No a co tak poradit, to by nešlo??

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".