Vložil Justitianus, 6. Říjen 2020 - 12:03

Pane Rozumný (bez ověření), pokud snad ten agresivní příspěvek byl napsán s cílem upozornit na můj překlep v jedné číslici, proč tedy autor příspěvku tuto skutečnost nezmínil?

V mém příspěvku skutečně byl překlep v jedné číslici: namísto správného „1209“ je tam „1208“. Děkuji Vám za upozornění.

Chyby děláme občas všichni. Zjevná chyba v psaní (v jedné číslici) by pro slušného člověka nebyla důvodem k bezdůvodnému osobnímu napadání. Normální slušný člověk by na chybu v psaní upozornil zajisté jinak, než agresivním slovním výpadem „Opakovaně byl žádán, aby své fantazie jako fantazie označoval.“.

Bylo totiž z textu možné bez obtíží dovodit na které ustanovení zákona jsem chtěl odkázat. Šlo o soudní přezkum usnesení shromáždění SVJ, a k tomu je v zákoně pouze jediné relevantní ustanovení: § 1209.

Justitianus

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.