Výtah a lidé z přízemí

Vložil Anonymous, 30. Březen 2007 - 9:14 ::

Zdravím všechny. Již jsem se ptala,asi mi nikdo není schopen odpovědět,třeba na to odpověď neexistuje,ale zkusím to znovu.Jaké jsou úlevy na opravy výtahu lidem bydlícím v přízemí? výtah se bude opravovat z fondu,tudíž i za moje peníze,přestože ho nepoužívám.Díky A.

    Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

    Vložil Anonymousss X (bez ověření), 10. Červenec 2010 - 15:06

    Dobrý den. Máte li založené SVBJ tak na opravu výtahu přispívají všichni vlastníci Společenství. Náklady za výtah platí jen vlastníci kteří výtah užívají. ( uzavřená smlouva mezi Společenstvím a vlastníky od přízemí po 1.poschodí)

    Vložil gggg (bez ověření), 9. Červenec 2010 - 16:49

    měsíční platba za výtah v přízemí je nesmysl

    Vložil dáda (bez ověření), 9. Červenec 2010 - 16:54

    Od roku 2007 – dotaz je z roku 2007 – se možná něco změnilo?! Kdoví, kdo ví?

    Vložil HonzaT, 30. Březen 2007 - 11:47

    Co se týká rekonstrukce či větších oprav výtahů, tak tady pokud se všicni vlastníci nedohodnou jinak, tak se na nákladech na tyto rekonstrukce podílíte všichni podle svého spoluvlastnického podílu na společných částech domu.

    Pokud jde o náklady na provoz výtahu (el. enegie, paušál servisní firmě), tak záleží na tom, jaká máte schválena pravidla pro rozúčtování těchto nákladů, obvykle se to dělá tak, že tyto náklady platí obyvatelé od 2. či 3. nadzemního podlaží.

    Vložil Anonymous, 30. Březen 2007 - 11:46

    Vložte si to toho okénka vpravo nahoře „výtah“. Mnohokrát se to tu už řešilo.

    Volby prohlížení komentářů

    Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".