Uklid spolecnych prostor jinou firmou a uklid snehu ve dvore, ktery nepouzivam

Vložil Anonymous, 6. Prosinec 2007 - 15:22 ::

Dobry den, v nasem dome vetsina bytu souhlasila s uklidem od firmy za 250 kc mesicne, s tim, ze 60 kc z toho jde na uklid dvora, kde jsou parkovaci stani, ktere si museli lide, pokud chteli, koupit. Nemam zde parkovaci stani a odmitam tedy platit 60 kc za uklid snehu v tomto dvore, na schuzi to nikoho nezajimalo, proste rekli, ze to platit musim. Musim opravdu platit uklid spolecnych prostor a uklid snehu ve dvore, ktery nepouzivam? Bylo mi receno, ze tam mam pristup, tudiz za to platit musim.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil 566a567, 14. Prosinec 2007 - 4:33

  Dobrý den!

  Zdalipak máte ten společný dvůr napsaný jako spoluvlastnický podíl na společných prostorách domu? Máte, žejo? Pak je nutné holt to platit.

  A jinaxouhlasím s Anonymousem, že byste si měli uklízet sami a 310,— Kč radši měsíčně tlačit do fondu oprav.

  Myslete přece na tom, že je to svým způsobem jako v rodinném domě. V něm je schodiště a hala Vaše a dvorek také. A proto si to uklízíte.

  V SVJ to máte jen s tím rozdílem, že nemusíte pravidelně uklízet Vy, ale že se o to dělíte všichni. V tom je přece fantastický vynález paneláku (činžáku).

  Filip, Praha 42 – POSTOLOPRTY, 566a567@seznam.cz

  Vložil Anonymous, 6. Prosinec 2007 - 21:50

  No jo, já osobně bych těch 250 ,– Kč vyděl raději kdyby šly do fondu oprav a úklid by prováděli vlastníci.. Nic proti vám ale jednou je to společný prostor ten dvůr a je určitě i v Prohlášení vlastníka nemovitosti a tím pádem i na katastru.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".