svislé a vodorovné konstrukce

Vložil Anonymous, 4. Leden 2011 - 11:10 ::

V panelovém domě byly provedeny rekonstrukce balkónů včetně vybourání nosníků z podlahy a náhrady novými, aniž někdo zjistil naléhavost opravy. Balkóny byly nadstandartně vybaveny novou dlažbou, sušáky prádla, zábradlím z nerez materiálu a vše bylo rozúčtováno mezi všechny vlastníky bytových jednotek, s tím, že se jedná o opravu svislých a vodorovných konstrukcí, tj,. společných částí.Navíc toto vše bylo provedeno místo odsouhlasených oprav jiných částí domů, jako přednostně, protože majitelů bytů s balkóny je více.Na tuto rekonstrukci byl sjednán bez našeho vědomí úvěr a nyní jej všichni splácíme.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Kefír (bez ověření), 2. Červenec 2011 - 11:11

  Dobře činíte.

  Vložil Břetislav Čapek (bez ověření), 2. Červenec 2011 - 11:07

  Lze nosný trám zařadit do kategorie „hlavní svislé a vodorovné konstrukce“?

  Vložil svjvmt, 4. Leden 2011 - 12:57

  Být vámi, tak zajdu na vámi příslušející stavební úřad a tam se s nimi o tom pobavím. Jiný jinde může mít odlišný názor, jak je tady zvykem. Ale to co uvádíte, je společné, jaksi by ten barák bez toho nemohl být barákem. Kdo opravu odsouhlasil, zajistil je vaše věc, vlastníků.

  Vložil Anonymou (bez ověření), 4. Leden 2011 - 11:18

  To se chlubíte nebo ptáte? Když ptáte, tak na co?

  Vložil lenkazandov@sez..., 4. Leden 2011 - 12:33

  Chtěla jsem upozornit na nedostatečné vysvětlení co se rozumí svislými a vodorovnými konstrukcemi, protože této mezery zneužívají lidé bez znalostí, resp. neslušní, kteří si na úkor cizí kapsy zhodnocují vlastní byt.Ptám se , zda je možné dodatečně rozpočítat nadstandardní úpravy jinak a na základě čeho. Děkuji,Lenka

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".