OT: Tisková konference premiéra o dosažených úspěších vlády

Vložil Qwerty, 22. Únor 2023 - 23:17 ::

Vláda připravuje mj. zvýšení DPH a daně z nemovitostí, které se dotknou i oblasti bydlení. Proto je vhodné sledovat tiskové konference, kde bude vysvětleno, jak je to potřebné a vhodné pro nás voliče. Takže začínáme:

https://www.youtube.com/watch…

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil taky názor (bez ověření), 23. Únor 2023 - 10:40

  Vláda je tak úspěšná, že se musí pochválit sama. Kdo má jiný názor podléha dezinformacím a je nutné, aby byl souzen. Udavači, které vláda taky zavedla, se o to postarají.

  Vložil Zvýšil (bez ověření), 23. Únor 2023 - 8:00

  „Vláda připravuje mj. zvýšení DPH a daně z nemovitostí“ (Vložil Qwerty, 22. Únor 2023 – 23:17)

  Taky zavedení nebo zvýšení poplatků za zdravotní péči, zvýšení poplatků za držení rozhlasového a televizního přijímače, poplatků za užívání dálnic, zvýšení trestů a pokut, zvýšení administrativních a soudních poplatků, zvýšení odměn advokátům, notářům a exekutorům, zvýšení pojistného na sociální pojištění a relativní snížení důchodů.

  Zase na druhou stranu je potřeba uvést, že jako kompenzace platy soudců a dalších ústavních činitelů rostou a jejich kvalifikaci nikdo nepožaduje ani neověřuje, podle Ministerstva spravedlnosti ze dne 14.02.2023

  http://k213.cz/…cu-podle-msp

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".