Jmenovka.

Vložil Leni, 10. Červen 2013 - 10:47 ::

Mohu požádat sousedku o odstranění mého jména z papírových hodin, kde posouvá ručičku jednou týdně,já ani na dveřích nechci mít jmenovku ? Ve stanovách povinnost jmenovky nemám.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Cestující (bez ověření), 10. Červen 2013 - 15:08

  Pokud jde o zveřejnění v prostorách přístupných i nečlenům SVJ, pak své jméno samozřejmě můžete nechat odstranit, o zveřejňování Vašich osobních údajů rozhodujete výhradně Vy.

  Na dveře si můžete napsat jakékoli jméno.

  Vložil Anonymousssss (bez ověření), 10. Červen 2013 - 12:49

  Jistě můžete požádat kohokoliv o cokoliv.Pokud máte v domě výborné sousedské vztahy tak vám rádi vyhoví.Pak už se nebude vědět kdo uklízí a kdo ne,a o to tady zřejmě jde.Jinak mě nenapadá důvod, proč to rušit.Na co všechno vy nemáte čas...... a 5min. na úklid nemáte?Milá paní, možná by to chtělo začít sama u sebe a nemusela byste se stydět za vaše jméno uvedené u běžných aktivit vlastníka. A jméno na obchodním rejstříku u předsedy SVJ za peníze by vám nevadilo.No, asi bych s vámi v jednom baráku rozhodně bydlet nechtěla…

  Vložil svjvmt, 11. Červen 2013 - 9:48

  Je věcí každého, pokud to není upraveno zákonem že musí, je povinen něco strpět požádat o odstranění příjmení z nějakých cedulí. Ostatně byty mají čísla. Co byste řekla, když by někdo vyvěsil, že dlužíte a j.?
  Napište prostě, mně to nevadí.

  Vložil Leni, 11. Červen 2013 - 11:23

  Já nic nedlužím. Všimla jsem si, že jména po chodbách se řeší v diskuzi ohledně dluhů. Mě jde opravdu o to, že pokud si sama nenapíšu na dveře jméno a byt je označen pouze číslem, proč má soused psát mé jméno na nějaké stupidní dětské hodiny, kde si hraje na služby úklidu. Tak mě zajímají zkušenosti, jak nejlépe a bez hádek poprosit o sejmutí jména.

  Vložil Kolemjdoucí (bez ověření), 11. Červen 2013 - 13:57

  Jestli Vám jde jen o uvedení Vašeho jména, tak požádejte o uvedení č. bytu místo jména. Ale, jak jste napsala výše „Já ty hodiny nepoužívám, není to v mých časových možnostech. Uklizím nezávisle na nich, když mi to vyjde“, tak vám nevadí jen uvedení jména, ale také pravidelný rozpis služeb úklidu. Ale jak by to tedy podle Vás mělo fungovat, kdyby každý uklízel jen tehdy, kdy by mu to vyšlo? To by také mohli v jednom týdnu uklidit zbytečně všichni sousedé najednou, a v jiných týdnech by neuklidil nikdo. Nebo by někdo uklízel častěji, ale jak by to zjistil, pravděpodobně by uklízet přestal, protože by si řekl, proč by uklízel za druhé a dopadlo by to asi tak, že by po nějaké době přestali uklízet všichni.

  Vložil Leni, 10. Červen 2013 - 15:35

  Já ty hodiny nepoužívám, není to v mých časových možnostech. Uklizím nezávisle na nich, když mi to vyjde. Navíc chceme mít jmenovku jen dole na schránce a zvonku s mluvítkem.

  Vložil Cestující (bez ověření), 10. Červen 2013 - 15:39

  „chceme mít jmenovku jen dole na schránce a zvonku s mluvítkem.“

  Děkuji za vhodné řešení mé situace.

  .
  Vložil Leni, 11. Červen 2013 - 11:26

  A jaká je Vaše situace ?

  Vložil svjdukelská111, 10. Červen 2013 - 15:28

  Paní (nebo slečna) Anonyousssss je vedle jak ta jedle. Je to snad sousedka, která určuje, kdy mám uklízet? Z jaké pozice má toto oprávnění. Pisatelka také píše: „a nemusela byste se stydět za vaše jméno uvedené u běžných aktivit vlastníka.“ Co je pod pojmem „běžné aktivity“ myšleno, však uvedeno není. Ani já bych s vámi rozhodně bydlet nechtěl.

  Vložil anonymousssss (bez ověření), 11. Červen 2013 - 19:48

  Tak si přečtěte všechny příspěvky Leni a budete tušit,o čem je řeč než začnete být arogantní.Tam je problém asi se vším........

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".