Domsys zkušenosti

Vložil cukoun, 4. Únor 2024 - 14:55 ::

Dobrý den, zvažujeme v našem SVJ zavést SW pro správu nemovitosti – domsys, kterým bychom si rádi správu našeho domu prováděli sami – cca 120 jednotek. Je tu někdo, kdo toto tímto způsobem také realizoval a byl by ochoten se s námi podělit o reálné zkušenosti atd.

Děkuji

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Spravce Praha (bez ověření), 17. Květen 2024 - 21:42

  Hezký den, pokud v ČR hledáte něco na úrovni, tak je to právě jen a pouze Domsys. Můžete hledat, zkoušet a stejně u něj skončíte, protože plnohodnotná alternativa prakticky není.

  Vložil € (bez ověření), 6. Únor 2024 - 8:51

  Zkuste demoverzi.

  Osobně bych nepořizoval předplatné služby, kde může dodavatel kdykoliv neomezeně navýšit měsíční cenu a kde současně není možný přechod na jinou službu.

  Vložil cukoun, 8. Únor 2024 - 12:58

  děkuji za odpověď. Demo máme samozřejmě již vyzkoušené a služba se nám líbí. Změna licenčních modelů a překlápění služeb do subscripcí ala do cloudu je trend posledních let a je to víceméně běžné napříč IT trhem, tj. nebral bych to jako nějaký problém.

  Vložil Předseda výboru. (bez ověření), 4. Únor 2024 - 20:01

  Provádět správu sami u 120 bytového domu se mi jeví jako sebevražda. Chápu, že účetnictví povede účetní, předpisy plateb si zavedete v ekonomickém SW, ale na vyúčtování bych si sám netroufl s ohledem na fakticky nereálné vyhotovení správného vyúčtování a odpovědnost výboru. Je vždy lepší odpovědnost na někoho hodit, ted yna smluvního správce a odpovědnost smluvně zakotvit.

  Vložil cukoun, 8. Únor 2024 - 13:06

  Sebevražda by to byla v případě, že byste to chtěli zpracovávat v excelu, nebo na papíře. V programu, který je pro tyto věci určený, to žádný problém není. Provést vyúčtování SV,TUV,Tepla také není žádná raketová věda – jednou to nastavíte a pak už jen systém sám počítá. Ano lze si tuto službu samozřejmě externě zaplatit a přehodit tím odpovědnost za výpočet na někoho jiného – toto je volba každého SVJ.

  Vložil § (bez ověření), 8. Únor 2024 - 13:24

  Vyúčtování si může svj objednat u koho chce. Je ale potřeba zdůraznit, že se objednáním vyúčtování u „někoho“ svj nezbaví odpovednosti. Za to vyúčtování pořád odpovídá svj.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".