Arogantní jednání výboru SVJ

Vložil Pool, 5. Leden 2012 - 13:30 ::

Dobrý den, poraďte, prosím, jak postupovat proti výboru SVJ, který naprosto ignoruje Stanovy SVJ, dělá si, co se mu zlíbí, nepřipouští jakoukoliv kontrolu ze strany kontrolní komise a při objednávání prací nadhodnocuje cenu prací (v porovnání s obdobnými pracemi u jiných SVJ) takřka o 75 %. Navíc nechává provádět i úplně zbytečné práce. Svým předchozím špatným rozhodováním dochází k tomu, že je nutné některé již provedené práce znovu předělávat a tak dochází ke zbytečným výdajům ze strany vlastníků. Uvažujeme o přizvání auditorské firmy a provedení auditu hospodaření výboru. Bohužel nemáme v tomto směru žádné zkušenosti. Nemůžeme se stále zbavit dojmu, že zde došlo ze strany výboru SVJ k pochybení při správě cizího majetku a výbor se snaží všemi možnými způsoby zamaskovat tuto svou činnost. Děkujeme za podnětné návrhy.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Miglandc, 16. Leden 2012 - 18:49

  Domnívám se že u nás máme podobný problém.Je však těžké přimnět lidi o aby se vůbec zajímali o dění v SVJ..

  Vložil Jirka_Z, 5. Leden 2012 - 17:30

  Svolejte shromáždění, odvolejte výbor a zvolte nový. Kdo může svolat shromáždění máte napsaný ve svých stanovách. Jirka Z

  Vložil svjvmt, 6. Leden 2012 - 17:57

  Kdo ví jaké mají Stanovy, podle zákona je třeba jednat.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".