Anténa

Vložil Vlaďka, 26. Leden 2009 - 20:02 ::

Dobrý den, je mou poviností stále hradit společnou anténu pokud jí cca 1 rok nevyužívám. Jsem připojena na UPC a koncovku na spol. anténu mám zrušenou. Sice se jedná o 120,– kč ročně,ale proč to budu hradit, když jí nepoužívám. Děkuji za odpověď.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil ivo6 (bez ověření), 27. Leden 2009 - 10:34

  Pokud je STA spolecnou casti domu (asi ano), tak ze zakona 72/1994 vyplyva, ze se musite podilet na provozu a opravach spolecnych casti domu a to podle spoluvlastnickeho podilu, pokud se nedohodnete jinak. Tedy narok na neplaceni nemate. ivo6

  Vložil Vlaďka, 27. Leden 2009 - 17:17

  Dobrý den,

  děkuji za odpověď, myslela jsem si to.

  Vložil JarekSVJ, 27. Leden 2009 - 13:07

  Ivo6 naprostý souhlas a mám takový pocit, že je Vlaďka pěkně vyčůůůraná anebo si plete bydlení v paneláku s bydlením v rodinném domku, viz. i její dotaz na rozvod TUV.

  Vložil Vlaďka, 27. Leden 2009 - 17:19

  Dobrý den, Vám za odpověď nebudu děkovat a pokud možno se vyvarujte takových urážek co jste napsal výše. Děkuji a už mi neodepisujte.

  Vložil A (bez ověření), 28. Leden 2009 - 8:13

  Vlaďko, JarekSVJ je podle všech příznaků nemocný člověk trpící utkvělou představou, že rozumí problematice společenství, který má stálé nutkání se ke všemu vyjadřovat, zejména k věcem, kterým nerozumí. Jeho reakce jsou dvojího druhu. Jednak nadávky, urážky, v tom je naprostou výjimkou na tomto webu. Jednak ze sebe souká „odborné“ rady typu já to dělám takhle, já jsem rozhodl, já… Jako správný „jájista“ má jen mlhavou představu, že existují nějaké předpisy a když na tyto předpisy někdo upozorní, tak ho zahrne urážkami ze svého lejnometu.

  Jedinou možností jak ho eliminovat, je jeho zvratky nečíst a pokud náhodou něco od něho přečtete, tak zásadně nereagovat.

  Vložil Vlaďka, 28. Leden 2009 - 18:33

  Dobrý den, děkuji za informaci a toto už jsem od „Jarek SVJ“ poznala, že jsou to pouze výplody fantazie…" já jsem nejlepší a já všechno vím..prostě Brouk Pytlík" Děkuji a mějte se.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".