Podlahová plocha všech místností nebytového prostoru nebo
rozestavěného nebytového prostoru včetně ploch určených výhradně
k užívání s nebytovým prostorem, popřípadě s rozestavěným
nebytovým prostorem; do této plochy se započítává jednou polovinou
podlahová plocha vnitřních ochozů a jiných ploch, které jsou součástí
meziprostoru.
Já vám zcela nerozumím. Stat. orgánem vašeho SVJ je SBD a SVJ má navíc
ještě předsedkyni? Nebo ta zapsaná osoba je předsedkyní SBD? Kdo to je ta
předsedkyně, komu, čemu předsedá, kdo jí zvolil a co je její náplní
práce. Za co má hmotnou odpovědnost?
Poslední komentáře