Podlahová plocha všech místností nebytového prostoru nebo
rozestavěného nebytového prostoru včetně ploch určených výhradně
k užívání s nebytovým prostorem, popřípadě s rozestavěným
nebytovým prostorem; do této plochy se započítává jednou polovinou
podlahová plocha vnitřních ochozů a jiných ploch, které jsou součástí
meziprostoru.
Jan77 má pravdu . Dotaz je nejasný. Záleží i na zálohách, nová
vyhláška o rozdělení nákladů na teplo jednoznače znevýhodňuje tzv.
netopiče… nevíme celkovou spotřebu domu, jak mají rozdělené náklady na
teplo kolik procent je základní částka atd…
Poslední komentáře