Místnost nebo soubor místností, určené v souladu se stavebním
povolením k jiným účelům než k bydlení, pokud je rozestavěn v domě,
který je alespoň v takovém stupni rozestavěnosti, že je již navenek
uzavřen obvodovými stěnami a střešní konstrukcí.
Takže Vy prosazujete myšlénku, že rozpočítávat se má pouze podle
integrálu teploty? Bez ohledu na to, zda je integrační teploměr (indikátor)
na půlmetrovém jednodeskovém či třímetrovém třídeskovém radiátoru?
Bez ohledu na 24× vyšší výkon?
Poslední komentáře