Vložil Anonymm (bez ověření), 23. Leden 2015 - 22:11

LAKE,
já vím že naše „označování položek v předpisech i v účetních knihách je nesrozumitelné, neurčité, klamavé, podvodné“, já nevystavuji předpisy úhrad, nevedu účetní knihy, já neplatím již druhý rok cosi, o čem nevím, co to je. A účetní, která nerozlišuje zálohu od příspěvku mi píše výhružně dopisy a hrozí žalobou a vícenáklady na právní služby, členové výboru se mi doslova hlasitě smějí do očí při zmínce o rozdílu mezi zálohou, příspěvkem a fondem oprav. Podávají žaloby s nekřesťanským palmáre evidentně s nekvalitně zpracovanými podklady, takže dlužné částky zřejmě nikdy neuvidíme, neboť dlužník není hloupý ani chudý. Je to ponižující, protože na rozdíl od členů výboru, účetní a dokonce KK, já se musím bránit na úkor svého volna, zdarma, nechat se vysmívat, ponižovat a platit, ano platit tyto zmatečné úkony.

„Proč se tím zde zabýváte?“

Protože si myslím, že dům je třeba řádně spravovat, neboť jinak z něj bude barabizna, tudíž mnou vynaložené prostředky na bydlení bylo lépe propít nebo lépe splácnout rovnou do záchodu. Protože není-li mezi lidmi pořádek ve financích, vede to ke sporům a mně se nechce mít za sousedy lidi, kteří na sebe hledí, jako na podvodníky a zloděje, dělá to zlou krev a mizerné klima v baráku i v životě. Protože nesnáším nespravedlnost, kterou obhajují nafoukaní a sebevědomí blbci( mimochodem i absolventi univerzit ), kteří nejsou sto přečíst a pochopit pár pravidel a paragrafů, a kteří si osobují práva, která jim nenáleží, a jejichž klíčovou kompetencí je arogance a drzost.

Vy snad nechcete, LAKE, jako svobodný občan vejít do krámu, podívat se na cenovky, rozhodnout se, na co máte své peníze a chuť, to si vybrat, odnést k pokladně a nechat si od pokladní vystavit pokladní doklad?

Bydlení nestojí drobné, jako rohlíky, tak chci alespoň podobný řád. S tím, že holt se nerozhoduji sám, ale více lidí. Mám pocit, že pravidla jsou podobná, jen vůle k jejich respektování malá.

Nic více, nic méně, ačkoli se mi zdá, že chci něco naprosto z říše snů.

Vaše rady čtu, ale jsou

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.