Vložil Jan A. (bez ověření), 28. Leden 2013 - 23:19

Díky za radu pane Neználek. Před tím než jsme si pořídili kamna nemohu tvrdit, že nikdy nebyla dodržena vyhláška o teplotě v bytě.O přitápění jsem se ale musel neustále prosit až doprošovat,pos­louchat urážky,rady o oblékání, otužování…Při těchto hádkách jsme zjistili onu rozdílnost našich teplot.Sousedé měli o 2–3st.více.Přitápělo se dle nálady jednou tak pak zas tak. Teplo bylo jen po předešlé hádce,ale jen asi 2dny.Pak už nepomáhalo nic.

Po instalování kamen si udržuji teplotu v obýváku kol.22st.a bez hádek.Bohužel už musím dotápět každý den. Topení stlumili co nejvíce-jak sami potřebují a nastavili co nejdelší noční útlum. Nyní kdybych nepřitápěl rozhodně se vyhláška o teplotě v mém bytě nedodrží. Kdybych dotápěl jen občas dřevo bych si hradil sám. Ale neboť musím každý den, chci náklady započítat do společného.

Pokud společenství zjistí, že jsem se obrátil na SEI. Tuším, že přitopí,jen aby dokázali, že si vymýšlím a do topením není třeba investovat.Ale asi havarijním stavem bych to nenazval. Přesto zkusím váš postup.Díky moc zdravím.

Odpovědět příspěvkem do diskuse

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Tato informace bude zobrazena.
Diskuse je moderovaná - neslušné příspěvky, příspěvky mimo téma apod. mohou být odstraněny.