Výpadek stránek?

Vložil marek (bez ověření), 9. Březen 2017 - 11:31 ::

včera vám celý den nefungovaly stránky, proč? bude se to opakovat?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Makahari (bez ověření), 10. Březen 2017 - 11:34

  Pracovala jsem ve výboru SVJ pět let a přesto se vyskytly problémy, na které jsem hledala odpověď vždy nejdříve na tomto portálu. Nyní, po skončení funkce navštěvuji tento portál i nadále, protože postupem času s novými zákony, vyhláškami apod. vyvstávají problémy nové, na které chci jako člen společenství, pro kontrolu postupu současného výboru, znát odpovědi. Takže DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI !!

  Vložil pozorovatel2 (bez ověření), 10. Březen 2017 - 12:07

  Makahari, proč to adresujete právě mne, co já mám s tím společného? Vůbec vám nerozumím!

  Vložil Vlastiks, 10. Březen 2017 - 9:25

  Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat. (jan-werich)

  • Místo diskuse urážky.
  • Bože do koho jsi duši dal ?
  Vložil Štítky (beta) (bez ověření), 9. Březen 2017 - 17:12

  BUDE.

  A do roka budou tyto stránky OUT, protože jejich sponzor (Vendelín Biľak) už nereaguje na vůbec nic (chromé:SimpleUcto → zapíchl, již-nepoužitelný:pro­gram-Hlasování → zapíchl, tyto web-stránky:dýchající z posledního → zapíchl, na požadavky o inzerci nereaguje → zapíchl…) takže pravděpodobnost, že si tento „zapichovač“ předplatí toto doménový jméno na další období, abychom se tu mohli scházet a planě žvanit, je nepravděpodobné.

  Vložil ik (bez ověření), 11. Březen 2017 - 14:50

  Brouzdala jsem po netu a v jiném dostupném portálu o SVJ byl v diskusním fóru dne 8.3.2017 příspěvek „kam zmizel portál svj“ Jeden z příspěvatelů napsal „Postrádám normální diskusi o SVJ, ze které bych se něco fundovaného dozvěděl, z portálu se stala žvanírna bláznů a kverulantů“. No v poslední době mě to taky tak připadá. Už to není co to bývalo. Mám v poslední době pocit, že když zde některý z diskutujících napíše něco k věci, tak je hojně mínusován. Zatím (píši zatím), se tu objevují i příspěvky a rady, které někdo může použít, někdo se nad nimi alespoň zamyslí.V některých vláknech už jsou místo poskytnutí rady často jen invektivy vůči žadateli o radu. Paní Klainová sem vstupuje už jen sporadicky, už zde diskutuje minimálně i pan Pavel, a to je škoda. Co se dá dělat, budeme si muset poradit a poohlídnout se po jiném webu.

  Vložil Brekeke kůň (bez ověření), 9. Březen 2017 - 22:44

  Tak se toho mistře ujměte, kritizovat umí každý čecháček.

  Vložil JaVa, 9. Březen 2017 - 17:32

  Doufám,že se toho ujmete zrovna Vy nebo někdo jiný z e zdejších kapacit,který mám do budoucna nabídne něco podobného,abychom si mohli někde „planě pokecat“.

  http://www.portalsvj.cz/…e-portalusvj

  JaVa

  Vložil Štítky (beta) (bez ověření), 9. Březen 2017 - 17:52

  Doufáte marně, neboli byste li použil mozkovnu, byste pak věděl, že zaplatit můžete ale obsah tohoto-webu Vám za Vaši platbu nepřistane jako zázrakem na talíři. Rozhodně Vám obsah nebude předán ke správě a dalšímu provozu/rozvoji, ale pouze doménové jméno.

  Takže já spíše doufám, že se zde někomu podaří Vendelína Biľaka kontaktovat, pokecat o tom kde vidí problém a proč si hraje na mrtvýho brouka, případně mu podmazat …sbírkou mezi zdejšími planými-kecálisty a tu cca-1000-vku mu přispět na zaplacení poplatku na další desetiletí.

  Vložil Dvořák (bez ověření), 10. Březen 2017 - 5:41

  Máte-li zájem o rozvoj portálu, opravdu nic Vám v tom nebrání. Kupte si vlastní doménu a založte tam diskusní fórum. Můžete využít různých placených služeb, nebo třeba i služeb zdarma. Je to jenom na Vás. Ale pokud se do toho nehodláte na své náklady a čas vložit, tak se prosím o lidech, kteří to X let dělali vyjadřujte s úctou a respektem. Je za nimi vidět kus práce. Za Vámi není vidět nic.

  Vložil N. Klainová (bez ověření), 9. Březen 2017 - 22:20

  Kdyby pan Bilak věděl, když tyto stránky zakládal, jak se o něm budete po letech Vy, ale nejen Vy vyjadřovat, možná by si to rozmyslel. Ale nejspíše ne, nevím. Byl v začátcích plný nadšení a portál dělal s představou, že diskuse na něm pomohou zkvalitnit právní úpravu SVJ. Zkuste se podívat na rok 2007, 2008 a další roky, kde vyzýval k připomínkování mizerných zákonů, pomáhal s šířením osvěty a snažil se SVJ prospět. Kolik lidí znáte, kteří by dali neznámým lidem zdarma nejen prostor pro vyjádření svých názorů, ale kteří by poskytli zdarma i program pro účtování SVJ? Nedivím se, že ho to tady nebaví. Kromě pár perliček, které se tu ještě dají výjimečně zaregistrovat, je to celé o ničem. Totéž slýchávám od svých známých i z řad externích správců. Podle mého názoru – pokud by měl tento portál skončit, slušelo by se poděkovat. Za sebe děkuji.

  N. Klainová

  Vložil Pavel II (bez ověření), 10. Březen 2017 - 14:06

  kolem OZ měl pravdu. Poslechl jsem jeho názor a upravili jsme stanovy jen tak jak nám to vyhovovalo a některá ustanovení podle zák. 72/1994 Sb. ponechali. Kupodivu to nerozporoval náš poradce právník specializovaný na SVJ a krajský soud to vzal. Když si vzpomenu jak mu tady diskutéři láli. Přidávám se k Vám. Panu LAKE děkuji za výraznou pomoc v našich začátcích.

  Vložil Štítky (beta) (bez ověření), 9. Březen 2017 - 23:05

  paní Klainová, řekl jsem snad o V.Biľakovi křivého slova? Já tedy míním, že víceméně, ne.

  Jsou SimpleUcto + Hlasování použitelné v dnešní době (za platnosti NOZ)? Mnoho nářků zde říká, že nikoliv. Tedy míním, že ne. Získal snad program Hlasování nazpět možnost automatického downloadu vlastníků v SVJ z CUZK (když už tam neotravuje ta captcha). Také ne. Je reálná šance web převzít, když Vendelín Biľak nereaguje? Pravděpodobně nikoliv.

  Ano chápu, že to někoho může nebavit ale až PortálSVJ zemře, zůstane po něm černá díra. A pan Biľak jistě mohl předpokládat že ne vždy ho bude bavit, co bavilo jej v mládí tj. programovat a věci v chodu udržovat. A buď mohl web nabídnout k prodeji nebo alespoň nezanechat siroty. On se s tím jistě srovnal již dávno, v době kdy přestal reagovat na ímejly – možná si tehdy koupil vlastní dům (bez debílního SVJ) a proto zanechal web – určený k vybrečení se postižených – svému osudu.

  Já samozřejmě kvituji, že z nějakého svého altruismu nám zanechal web napěchovaný celkem solidními debatami některých „neznámých lidí“, ale truchlím pokud je předvídatelný zánik tohoto webu ze zcela nesmyslného důvodu nekontaktnosti autora.

  Pěkný den

  Vložil pozorovatel2 (bez ověření), 9. Březen 2017 - 22:29

  Externím správcům se to logicky nemůže líbit, protože jsou tady kritizování a to právem. Ještě aby se jim to líbilo, když se domnívají, že jsou geniální a tady čtou zcela něco jiného.

  Vložil N. Klainová (bez ověření), 9. Březen 2017 - 22:41

  Rozlišovací schopnosti jsou vám zřejmě cizí. Slyšíte nebo vidíte „externí správce“ a ejhle – mlha. Podívat se na jejich práci na rozdíl ode mne zřejmě nemůžete, tak si aspoň plivnete. A takovým diskutérům by měl admin umožňovat, aby se převáděli další roky za jeho peníze?

  Vložil pozorovatel2 (bez ověření), 9. Březen 2017 - 22:51

  To víte, že můžu paní Klainová. Taky znám takové správce moc dobře. Vy jste se vším a s těmi, co s vašim názorem nesouhlasí hned hotová, že ano. Váš názor není názor obecně nejsprávnější a nejpravdivější.

  Vložil N. Klainová (bez ověření), 9. Březen 2017 - 22:57

  Právě jsem Vám dala +. Samozřejmě, že „můj názor není názor obecně nejsprávnější a nejpravdivější.“ Ale nebojím se pod něj podepsat, protože „nikdo není neomylný“.

  Vložil pozorovatel2 (bez ověření), 9. Březen 2017 - 23:02

  Copak se vám dnes nepovedlo pí Klainová?

  Vložil N. Klainová (bez ověření), 9. Březen 2017 - 23:07

  Děkuji za optání, dnes se mi povedlo úplně všechno :).

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".