BeiT

Vložil J.Dvorak, 15. Srpen 2020 - 13:06 ::

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte v domě technologie startupu BeiT (aplikace Bytové konto, dálkové odečty apod.). Jaký je váš názor na tuto společnost A je vůbec nutné instalovat do domu technologie s dálkovým odečtem? Děkuju, JD

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Mazač (bez ověření), 19. Srpen 2020 - 10:46

  Spamy bez informační hodnoty budou průběžně mazány. Zdar!

  Vložil Člen SVJ (bez ověření), 19. Srpen 2020 - 10:55

  Děkuji.Tlachat o ničem, si můžou v "kavárně.

  Vložil Jana Zbortková, 18. Srpen 2020 - 14:25

  Vážený pane Dvořáku,

  děkujeme za Váš zájem o naše řešení pro bytové domy. Jsme inovativní firma a náš systém – Bytové konto postupně vyvíjíme ve spolupráci s odborníky na správu nemovitostí, kteří v nás vložili důvěru. Právě díky jejich znalostem můžeme garantovat proveditelnost našeho řešení i soulad s národní i budoucí evropskou legislativou. Náš systém pokrývá větší spektrum problémů než běžné softwary, čímž poskytuje zákazníkům adekvátní přidanou hodnotu. V této chvíli realizujeme pilotní projekty zatím výhradně s většími správcovskými firmami. SVJ, která mohou z našeho řešení profitovat, jsou prozatím jenom ta, která spravují naše partnerské správcovské firmy.

  Pokud byste měl zájem o další podrobnosti k Bytovému kontu či dálkovému měření, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím běžných komunikačních kanálů. Rádi Vám poskytneme maximum možných informací.

  Přeji krásný den. Jana Z., BeiT

  Vložil Pavel, 15. Srpen 2020 - 17:06

  Pane Dvořáku,

  tuto společnost neznám.

  Obecně pokud uvažuji o případné spolupráci s neznámou společností, tak si zjišťuji informace z veřejných zdrojů. Již nahlédnutím do obchodního rejstříku zjistíte, že tato společnost od svého vzniku soustavně porušuje zákon o účetnictví, zákon o veřejných rejstřících etc. A od takové společnosti bych si měl nechat radit v právně složité oblasti SVJ, když nezná triviální předpisy platné pro všechny právnické osoby?

  Nicméně jsem se chtěl podívat co vlastně nabízejí. Mimo jeden velmi obecný článek jsem se nic nedozvěděl. Definitivně jsem byl odrazen tím, že nabízí „chytrou správu bydlení“. To mi připomíná „chytrou karanténu“. Určitě přínosná věc, pokud by existovala a fungovala.

  Jiná záležitost jsou dálkové odečty. EU ve své nekonečné moudrosti přikazuje dálkové odečty s měsíčním sběrem dat zavést. Dejte si do okénka Hledat heslo „dálkové odečty“ a můžete studovat. Např.:

  http://www.portalsvj.cz/…-tepla-a-tuv

  Hezký den!

  Pavel

  Vložil J.Dvorak, 15. Srpen 2020 - 19:45

  Super, díky.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".