Společenství vlastníků jednotek domu ul. Pod lesem 1274/7, 1275/9, 1276/11 Plzeň - Doubravka

Adresa webových stránek

E-mail

Obec

Poznámka

Vložil Anonymous František Janoch (bez ověření), 18. Květen 2009 - 21:36

Bytový dům Pod lesem 7,9,a 11, byl celkově revitalizován, navzdory tomu, že je vystavěn cihlovou technologií v roce 1977. Na základě vystaveného energetického auditu, který jasně deklaroval, že je žádoucí snížit energetické ztráty, bylopřistopeno k výměně všech oken v bytech i všech společných prostorách. Dále bylo provedeno kompletní zateplení obvodového pláště carbonovým polystyrenem (dalmatin) z výroby Teranova v tlouštce 10 cm. Dále byly rekonstruovány vstupní portály, instalovány kvalitní kovové vstupní dveře s dvojitým prosklením a přerušeným tepelným mostem. V nově vyzděných závětřích byly zapuštěny velké poštovní schránky A4. Nová zvonková tabla Videx se čtečkou karet pro vstup. Motorické zámky dveří Abloy a motorický pohon dveří Abloy.Senzorické ovládání osvětlení v závislosti na pohybu a intenzitě denního světla.Na schodištích vyměněny všechny žárovky za 25W a zapojeny přes stmívač, takže při setmění nezhasne světlo okamžitě. Celkové náklůady na spotřebu tepla a elektřiny se snížily natolik, že dům se dostal do kategorie „C“ pro energetický průkaz budovy.

Vložil Ing. Honza (bez ověření), 10. Květen 2011 - 8:23

Hezké řešení, blahopřeji.

Zajímalo by mě, jak fungují motorické zámky Abloy při výpadku napájení.

Vložil Frantisek Janoch (bez ověření), 31. Březen 2020 - 10:09

Tyto konkrétní motorové zámky i instalované motorové pohody dveří se při ztrátě napájení chovají jako normální dveře s tím že při vstupu se používá místo čipu pro čtečka bezpečnostní speciální klíč od ASA Abloy, který výrobí pouze automat po zadani bezpečnostního kódu. Po zavření dveří se i nyní automaticky uzamknout. Při odchodu z domu se dveře otevřou jako normalně panikovou klikou a zručně se uzavřou jako onbčejné dvere bez pohonu a ty se opět aitomaticky uzamknou. F.Janoch

Vložil avaris, 10. Květen 2011 - 13:26

Pokud není zámek spolu se systémem kontroly vstupu zálohován (my to realizujeme standardně se zálohou alespoň na 2–3 hodiny podle lokality) zůstává z bezpečnostního hlediska odchozí klika s panikovou funkcí aktivní. V praxi tedy máte problém bez klíče vstoupit, ale odejít můžete bez omezení. Spíš je u výběru dveřního zámku dobré de rozmyslet, jaký zvolit. Elektromotorické zámky jsou velice komfortní, ale v podstatě vhodné spíš pro domy s imobilními nájemníky. Stejně spolehlivě a za polovinu ceny fungují zámky elektromechanické. Důležitá je instalace od dodavatele dveří ihned ve výrobě. To je 90% spolehlivosti. Budete-li mít více dotazů, můžete mě kontaktovat na petr@avaris.cz .

Vložil předseda svazu (bez ověření), 10. Květen 2011 - 7:54

tak to jste muselimít předsedu nadšence,který se Vám o to vše postaral, klobouk dolů…

Vložil František Janoch (bez ověření), 31. Březen 2020 - 9:58

Ano to jsem skutečně nadšenec byl a odměnou za všechnu moji práci a neskutečné starosti,bylo trestní oznámení od několika dementních zavistivců z čehož plyne poučení že chytrý člověk mezi hlupáky nemá šanci. Nakonec mi kriminálka vyslovila obdiv a doporuceni abych na tyto hlupaky podal trestní oznámení pro pomluvu, ale Ti mi za to nestáli.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".