Změna v obchodním rejstříku

Vložil Martina (bez ověření), 28. Září 2015 - 11:04 ::

Dobrý den, chci se zeptat co je všechno potřebné za dokumenty a zda někdo poradí jak si sami udělat změnu v obchodním rejstříku. Jde o změnu předsedy a místopředsedy SVJ. Děkuji

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil tazatel jaryn, 28. Září 2015 - 13:34

  Martino : https://or.justice.cz/…vrVxHpCHJ6af?0

  1. Zápis ze shromáždění , které řádně přijalo změny
  2. Pozvánku na to shromáždění
  3. čestné prohlášení nového statutára

  a samozřejmě vyplněný „inteligentní“ formulář viz. odkaz

  Tohle všechno posílám , při změně statutára. Formulář podepsaný raději ověřené podpisy předseda a statutár, čestné prohlášení – ověřený podpis a ještě i na zápis z průběhu shromáždění ověřeně podepsaný, tím nic nezkazíš. Nezapomeň , že je třeba nejenom zvolit statutáry ale i jejich funkce : předseda popř. místopředseda. Udělejte to na shromáždění. Je možnost, že se funkse rozdělí na schůzi výboru ale to by byl další papír na poslání.

  Vložil anka (bez ověření), 30. Září 2015 - 21:17

  Formulář a zápis ze shromáždění podepisují „staří“ nebo „noví“ statutáři ? Děkuji za radu.

  Vložil PavelII (bez ověření), 4. Říjen 2015 - 15:14

  osoby, které schůzi řídí popř. byly pověřeny provedením zápisu. Formulář žádosti o zápis do rejstříku podepisuje ten, kdo je uveden jako navrhovatel. Zpravidla to bývá nově zvolený člen výboru. Tento podpis (žádost soudu) musí být ověřený. Ostatní ne.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".