Varování před Home & Facility Service v.o.s.

Vložil Anonymous, 17. Červenec 2014 - 8:19 ::

Home & Facility Service v.o.s. vyhrála výběrové řízení developera na základě nejnižší ceny.

Během roku správu prakticky neprováděla – vše jsme řešili sami, včetně kontroly došlých plateb, nedodržovali povinnosti plynoucí s mandátní smlouvy, ačkoliv smluvní pokuta byla v době ukončení smlouvy okolo 1 000 000 Kč.

Zásadní problém nastal v rozúčtování nákladů – korektní rozúčtování nákladů tato firma nedokázala předložit. Nemají žádné povědomí o legislativě ani o tom, co je fond oprav. Rozúčtování nákladů bylo několikrát odmítnuto, nakonec jej bez vědomí výboru plné chyb rozeslali vlastníkům, takže výbor musel vlastníky obcházet a vracet vlastníkům nesmyslně spočítané nedoplatky.

Míra arogance, s jakou jednaní, je neuvěřitelná. Důrazně před touto firmou varuji.

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil Pavel Nečas (bez ověření), 8. Duben 2015 - 16:55

  Tuto společnost také nedoporučuji. Bývalé vedení SVJ s ní má přímo tragické zkušenosti. Šlendriánská práce či spíše neprovedeno nic. Arogance jednatele snad ani nemá obdoby!!! Stejně jakožto ostatní zde důrazně varuji před touto firmou!!! Navíc jsem zjistil, že mají velké dluhy, hlavně že se má jednatel dobře. Je docela tragédie, že v dnešní době ještě může tímto způsobem podnikat. Bohužel…

  Vložil mostecak, 17. Červenec 2014 - 8:41

  Zdá se Vám korektní sdělovat veřejně tyto informace bez předložení jediného důkazu, navíc anonymně? Jak máme vědět, že si někdo s někým nevyřizuje účty, nebo že konkurence nepomlouvá konkurenci? Zkušenosti se správními firmami každý rád uvítá, ale touto formou?

  Vložil mates777, 27. Listopad 2014 - 12:02

  Net je super vec, ale neni pravne osetreno kdo a za splneni kterych podminek muze kohokoliv z cehokoliv narknout. Zavistivy konkurent hodi nekoho na net,jiny se prida a dotycny se muze jit obesit,pac si uz neskrtne. Souhlas by mel davat soud po radnem prosetreni, vyslechnuti i onoho tzv hrisnika a na zaklade nezpochybnitelnych dukazu teprv vydat rozhodnuti o tom, ze pan X smi verejne informovat o tom, ze pan Y se dopustil urciteho jednani, dluzi mu penize, odvedl nekvalitni praci atd atd. Do radneho prosetreni a nabyti pravni moci rozsudku by melo jit o tr cin pomluvy!

  Vložil Klepáč (bez ověření), 19. Červenec 2014 - 21:31

  Já bych to na pomluvu opravdu neviděl. Když zde čtu, co nedělali, tak to odpovídá zcela i našemu správci, který si hledí jen svých získaných dušiček, aby měl penízky. Jinak vše si musíme zařizovat sami. Takového chlapíka zarámovat a poslat někam. Takže tahle věřím to je u stěžovatele.

  Vložil jamesbrown, 26. Únor 2015 - 15:19

  Dobrý den, také neschvaluji tuto formu. Bohužel patřím k jednomu z dotčených SVJ a příspěvek výše odpovídá i naší zkušenosti. Pokud bude mít kdokoli zájem, rád poskytnu detailnější informace. Nakonec jsme za pomoci právní kanceláře smlouvu ukončili a získali po dohodě i nějaké odškodnění. Přesto jsme zaplatili za rekonstrukci účetnictví, ve kterém byly od počátku základní chyby.

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".