STA

Vložil vaclav wel, 25. Leden 2012 - 18:46 ::

Dům SV 24 BJ. Při opravě domu byly odstraněny vlastníkům satelitní antény z fasády. Písemným hlasováním více než 75% vlastníků s modernizací STA na příjem satelitního a pozemního vysílání souhlasilo. Po třech měsících provozu signálu sat.TV byl zablokován příjem nekodovaných sat.kanálů.(na anténu vystrčenou z okna příjem normální bez závad) Zrušení funkce Sat příjmu z STA nahlášeno písemně výboru SV. Můžu si nainstalovat SAT antenu na původní místo na fasádu, když příjem z STA
sat.vysílání nekodovaných TV byl zřejmě na základě rozhodnutí výboru SV zrušen.?

  Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

  Vložil anonn, 27. Leden 2012 - 7:30

  To co píšete je technický nesmysl. Pochybuji že lze zablokovat pouze nekódované kanály na satelitu. Podle mě jde spíše o poruchu nebo něčí neznalost sat příjmu. Buď vaší nebo někoho z výboru aby vám to vysvětlil. Často je třeba při použití více LNB nastavit v přijímači přepínání LNB a to vám musí někdo sdělit.

  Na konci píšete něco jako „zřejmě“. Takže vlastně ani nevíte proč to nejde. Takže si to prvně zjistěte (my to nevíme) a pak se ptejte, ano?

  Předseda

  Vložil Ivoš (bez ověření), 25. Leden 2012 - 19:03

  V příjmu veřejně právního vysílání vám NESMÍ vlasník budovy BRÁNIT. Buď vám signál zajistí a nebo povolí aby jste si ho zajistil na své naklady. Po dohodě vlastníků vám sdělí kam můžete anténu/parabolu umístit. Svévolně byste toto neměl udělat (ač to mnohzí vůbec neřeší).

  Volby prohlížení komentářů

  Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".