Portály o Covid 19

Vložil Pavel, 9. Listopad 2020 - 12:06 ::

V poslední době jsem narazil na 2 portály o Covid 19:

https://www.covid19portal.cz

https://covid.gov.cz/

Sice už tu mohly být v březnu, ale alespoň nyní. V té změti různých informací se těžko orientovalo. Doufám, že to bude někdo aktualizovat. A ten někdo by měl sám porozumět chaotickým vládním nařízením.

Doporučuji se proklikat až na odpovídající předpis, protože zjednodušené informace jsou sice podle autorů „srozumitelné“, ale často nepřesné až nepravdivé:

https://www.novinky.cz/…ati-40341667#…

Hezký den a hlavně zdraví!

  • Koronavir

Štítky (beta): Přidejte nový štítek vepsáním, smažte kliknutím na křížek (pouze pro přihlášené). Zobrazte další diskuse s daným štítkem kliknutím na štítek. Seznam štítků.

Vložil Koronavir (bez ověření), 17. Srpen 2021 - 11:47

Domnívám se, že studovat protiprávní nařízení státu je zbytečné. Vzorem je mi Venezuela, která nějakými výmysly státu pohrdá:

https://www.novinky.cz/…ory-40369260#…

Přitom tato dáma vlastní dva exotické vysokoškolské tituly, a tak pravděpodobně umí číst a mohla si přečíst, že v hospodě u piva je možné sedět maximálně ve 4 osobách! Sezení v šesti osobách vrchnost povolila až od 1.9.2021. Ovšem Venezuela vidí dál a tak tam včera, místo na jednání vlády, chlastala již s deseti dalšími individui porušujícími nařízení.

Vložil Pozorovatel123 (bez ověření), 17. Srpen 2021 - 13:08

Že jsou vládní covidová opatření nesmyslná a často rušená soudy, o tom žádná. Ale pokud mám práci (zasedání vlády) z kterého se omluvím, tak si na web nepověsím fotku, že ve stejné době chlastám v hospodě. A tam „řeším“ problém (drahé bydlení pro mladé), na jehož řešení nemám kompetenci, schopnosti, zdroje a čas. Protože po volbách tam asi tato kreatura již nebude. Ale jako návod, jak porušovat covidová opatření, dobrý. Soudružka je i mým vzorem. Kontrole řeknu, že jsem v zápalu diskuse při pivu přestal kontrolovat počet lidí u stolu. To nevymyslíš!

Vložil spilja (bez ověření), 10. Listopad 2020 - 20:09

Dobrý den, náš předseda koupil pro sebe a dalšího člena výboru ,se kt. zároveň provádějí údržbu /respirátory, štíty,rukavice,de­zinfekce/ivčet. v lednu prováděné odpočty tepla.Odkazují se na § 104 ZP./Mají na to nárok?Domnívám se,že odkaz na cit § ZP nelze jako zdůvodnění použít. JanaS

Vložil Justitianus, 10. Listopad 2020 - 21:27

Paní Jano, domnívat se můžete cokoliv. Důležité je pouze to, že SVJ už ochranné prostředky pořídilo, a že to vlastníci jednotek zaplatí.

Justitianus

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".